АПАРАТНА НАРАДА

2.03.2015, 12:56

02 березня міський голова С.А.Супрун провів чергову апаратну нараду, у ході якої розглянули низку важливих питань життєдіяльності міста, обговорили виконання завдань, даних на минулій апаратній.

 

Сергій Андрійович розпочав апаратну нараду з вшанування пам’яті комсомольчан О.В.Білоконя, C.М. Гирмана, загиблих в зоні АТО.

 

Очільник міста наголосив, що в умовах складної суспільно-політичної ситуації ми повинні не допустити розбалансування ситуації на місцях, сприяти міському військкомату, бути пильними та готовими до реагування в умовах надзвичайних ситуацій. 19 лютого в Комсомольську відбулася обласна цільова перевірка стану готовності пункту управління захисних споруд та наявності планів цивільного захисту на особливий період і планів реагування на надзвичайні ситуації у м. Комсомольську, за підсумками якої Комсомольська міська ланка Полтавської територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту населення і території оцінено як «обмежено готова» до виконання завдань. За результатами перевірки виявлено ряд зауважень, які необхідно усунути до 25.03.2015. Міський голова звернувся до керівників відповідних служб з проханням забезпечити чітке виконання цієї роботи.

 

Сергій Андрійович зазначив, що в умовах сьогодення фінансовий стан у країні вимагає переглянути міський бюджет. «Перш за все, необхідно забезпечити своєчасність виплат заробітних плат та оплату комунальних послуг, - зазначив міський голова. - Сьогодні з метою забезпечення стабільності роботи закладів медицини, освіти ми вимушені відмовитися від реалізації ряду запланованих програм з благоустрою та проектів з капітального ремонту». Керівник міста дав доручення начальнику управління охорони здоров’я Ю.В.Ковпаку створити запас лікарських препаратів для пільгових категорій населення. Щоб не допустити спалахів інфекційних захворювань в місті просив керівництво УОЗ та СЕС тримати питання епідеміологічної ситуації на особистому контролі, в оперативному режимі інформувати міську владу про епідеміологічний стан у Комсомольську.

 

За даними Міського штабу з питань, пов’язаних із соціальним забезпеченням громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення АТО, кількість переселенців у Комсомольську склала 1154 особи. С.А.Супрун наголосив на потребі тримати на контролі питання створення умов для комфортного перебування переселенців з Донецької та Луганської областей у готелі «Славутич».

 

Міський голова представив присутнім новопризначеного головного лікаря з медичної частини міської стоматологічної поліклініки Н.Г.Малигіну.

 

Заступник міського голови Н.Д.Угнічева акцентувала увагу керівників структурних підрозділів міської ради та її виконавчого комітету на необхідності активізувати роботу в напрямку підготовки заходів до відзначення 55-річчя Комсомольська.

 

Начальник відділу культури і туризму І.І.Зеленська анонсувала культурно-мистецькі заходи, присвячені святковим датам у березні 2015 року, запросила присутніх долучитися до вшанування пам’яті Великого Кобзаря Т.Г.Шевченка, відвідати заходи з відзначення Міжнародного жіночого дня.

 

У ході апаратної наради з інформацією про роботу Комсомольсько-Козельщинського об’єднаного міського військового комісаріату виступив військовий комісар підполковник Е.М.Марченко.