ЖИТИ, ПРАЦЮВАТИ, БОРОТИСЬ І ПЕРЕМАГАТИ

2.03.2015, 12:57

01 березня в приміщенні фітнес-клубу «Еталон» відбулися змагання серед спортсменів з обмеженими можливостями із пауерліфтингу. Три роки Шашин Олексій Миколайович разом із Задворним Борисом, Онищенком Олексієм тренують Непомнящих Сергія. Так ці змагання стали підсумком наполегливої роботи тренера і спортсмена. Наполегливість, жага перемоги дали свої результати – третій дорослий розряд, штанга з вагою 72.5 кг підкорилися Сергію. Цим і виборов собі право представляти Полтавську область, а саме м.Комсомольськ на чемпіонаті України, який буде проходити 3-5 квітня в м.Дніпропетровську.

Завдяки дружній атмосфері, яка панувала в залі, інваспортсмени отримали заряд енергії, а штанга вагою 60 кг для Віталія Хованця, 45 кг для Іщенка Володимира, 42 кг для Єрьоменка Антона, 40 кг для Опари В’ячеслава підкорилася, та це ще не межа їхніх можливостей, будуть тренувальні заняття та будуть нові перемоги.

Справжні змагання відбулися серед інваспортсменів з вагою від 90 кг. Островерхий Володимир закінчив жим штанги лежачи в 97 кг, Дудка Павло – 92 кг, наш дебютант Біленко Руслан фінішував в жимі штанги з вагою в 92 кг. Молодці хлопці, ми вами пишаємося, нехай ваша перемога буде прикладом для тих, хто ще не прийшов у нашу дружню сім’ю, громадську організацію «Незламані духом».

Змагання це завжди відповідально, тут підводяться підсумки роботи тренера та спортсмена. А коли спортсмени особливі, то це великий плюс ТРЕНЕРУ, який дав надію, що навіть люди з обмеженими можливостями можуть ЖИТИ, ПРАЦЮВАТИ, БОРОТИСЬ І ПЕРЕМАГАТИ.

Інваспортсмени висловлюють подяку за всебічну підтримку та допомогу в розвитку інвалідного спорту в м.Комсомольську Шашину Олексію Миколайовичу.

 

 

Тетяна Амельченя