ПІДВЕДЕННЯ ПІДСУМКІВ МІСЬКОЇ ВІКТОРИНИ «ЗНАЙОМИМОСЯ З ГРУЗІЄЮ»

4.03.2015, 15:15

У великій залі виконкому Комсомольської міської ради відбулося підведення підсумків міської вікторини «Знайомимося з Грузією» серед учнів навчальних закладів міста. Почесними гостями свята були Володимир Состін, завідуючий сектором у справах релігії та національностей Полтавської облдержадміністрації, Рамаз Заркуа – голова громадської організації «Полтавське територіальне грузинське братство «Георгія», Георгій Чавчанідзе – член громадської організації «Полтавське територіальне грузинське братство «Георгія», Яніна Барибіна – директор грузинського культурно-освітнього центру Полтавського університету економіки і торгівлі, Сергій Супрун – міський голова, Світлана Калашнік – секретар міської ради, Надія Угнічева – заступник міського голови.

Сергій Андрійович привітав поважних гостей, учасників вікторини: «Сьогоднішня наша зустріч є знаковою, адже вона проходить у час, коли євроінтеграційні устремління України стали визначальним вектором розвитку країни. Діти нашого міста активні, ініціативні, небайдужі до проблем громади, охоче реалізують молодіжні проекти. Саме на вас сьогодні покладаються надії, з вами пов'язане майбутнє всієї нашої країни й майбутнє кожного з нас. Сьогодні особливий день і для наших друзів, адже у дружній нам Грузії святкують величне державне свято – День матері. Адже немає нічого прекраснішого і безкорисливішого материнської любові. Як сонце посилає свої промені, зігріваючи все живе на землі, так і любов матері завжди зігріває дитину.

Вкотре молодь міста виявила свою активність – усі навчальні заклади Комсомольська взяли участь у вікторині «Знайомимося з Грузією» і продемонстрували глибокі дослідження. Особливо вражають учнівські вироби, свою повагу і любов до братньої Грузії діти вклали у власні поробки». Міський голова побажав усім миру, успіхів, терпіння і сміливості, творчої енергії, завзяття.

Сергій Андрійович зачитав вітання учасникам міської вікторини «Знайомимося з Грузією» від Надзвичайного і Повноважного Посла Грузії в Україні Міхеїла Уклеби.

Голова громадської організації «Полтавське територіальне грузинське братство «Георгія» Рамаз Заркуа подякував за теплий прийом у міського голови, учасникам вікторини – за їх активність. Рамазу Заркуа сподобалося місто, його чистота, за що він подякував міській владі. Звертаючись до дітей, гість наголосив на тому, що дружба українського й грузинського народів сягає в сиву давнину, в часи козаків. Запропонував міській владі внести пропозиції щодо встановлення братніх стосунків між Комсомольськом і грузинським містом. Усім українцям побажав миру.

Завідуючий сектором у справах релігії та національностей Володимир Состін

наголосив на тому, що українсько-грузинська співпраця має давні корені, проводяться спільні заходи, фінансуються спільні проекти. І надалі облдержадміністрація буде підтримувати роботу в даному напрямку.

Директор грузинського культурно-освітнього центру Полтавського університету економіки і торгівлі Яніна Барибіна подякувала усім, хто причетний до проведення свята – міської вікторини. Яніна Олександрівна передала вітання від ректора Полтавського університету економіки і торгівлі Олексія Нестулі, подякувала педагогам Комсомольська за високий рівень підготовки учнів – студентів ПУЕіТ. У своєму виступі презентувала роботу грузинського культурно-освітнього центру університету.

Голова журі міської вікторини Надія Барскова, методист міського методичного кабінету, підвела підсумки вікторини, відмітивши високий рівень виконання робіт і якість власних поробок.

До церемонії нагородження були запрошені міський голова Сергій Супрун і голова громадської організації «Полтавське територіальне грузинське братство «Георгія» Рамаз Заркуа. Учням вручені сертифікати учасників вікторини «Знайомимося з Грузією» в рамках молодіжного проекту «Центр глобального молодіжного партнерства».

Дипломами нагороджені переможці вікторини: ІІІ місце – учениця Дмитрівської ЗОШ Барскова Анастасія, ІІ місце – учениця Комсомольської ЗОШ №4 Гармидер Абігаль, І місце – учень Комсомольської ЗОШ №2 Дмитерко Богдан. Гран-прі міської вікторини здобула учениця Комсомольської ЗОШ №1 Щербан Ірина. Картину, виготовлену власноруч, Іра подарувала Рамазу Заркуа.

На завершення святкового заходу учениця гімназії ім.В.О.Ніжніченка Ліза Павлюк подарувала учасникам та гостям пісню «Тбілісо».