НА АДРЕСУ СИВОЧОЛИХ ВЕТЕРАНІВ ВІД ПРЕЗИДЕНТА РЕСПУБЛІКИ БІЛОРУСЬ О.Г.ЛУКАШЕНКА НАДІЙШЛИ ВІТАННЯ ТА ВІДЗНАКИ

5.03.2015, 12:56

Сьогодні до малої зали виконавчого комітету Комсомольської міської ради завітали почесні гості: 91 річна Барсукова Валентина Федорівна, інвалід Великої Вітчизняної війни, та Анатолій Юрійович - син 93-річної Черненко Лідії Єфимівни, інваліда Великої Вітчизняної війни.

 

З нагоди 70 річниці визволення Республіки Білорусі від німецько-фашистських загарбників, Дня Незалежності Республіки до Комсомольської міської ради на адресу сивочолих ветеранів від Президента Республіки Білорусь О.Г.Лукашенка надійшли вітання та медалі.

 

У малій залі з нагоди урочистого вручення нагород зібралися: міський голова С.А.Супрун, секретар Комсомольської міської ради С.О.Калашнік, заступник міського голови Н.Д.Угнічева, голова ради Комсомольської міської організації ветеранів війни та праці, Почесний ветеран України В.М.Станицька, представники міської спілки ветеранів Афганістану, ЗМІ.

 

Комсомольський міський голова С.А.Супрун виступив з привітальним словом, вручив почесним гостям медалі до 70-річчя визволення Білорусі від німецько-фашистських загарбників та квіти.

 

Сергій Андрійович зазначив: «Нам надзвичайно приємно сьогодні вручити Вам медалі за Ваш подвиг на братній землі білоруського народу. Нас віддаляють від тих вікопомних подій сім десятиліть, але в пам’яті народу України вони залишаться навіки, бо чобіт фашизму пройшов і нашою землею. Сьогодні ллється кров на Сході України, але ми впевнені, що українські солдати й офіцери з честю виконають свій священний обов’язок перед рідним народом і збережуть цілісність і недоторканність нашої держави. Прикладом для них служите Ви – ветерани Великої Вітчизняної війни. У переддень величного свята Жінки-матері, Жінки-захисниці – 8 Березня – дозвольте побажати Вам мирного неба над рідною землею, здоров’я Вам і Вашим родинам, радості, щастя. Щоб дитячий сміх зігрівав душу, а на очах матерів сяяли лише сльози радості. Низький вам уклін!»

 

Багато приємних слів та щирих побажань прозвучало з вуст голови ради Комсомольської міської організації ветеранів війни та праці В.М.Станицької, членів міської спілки ветеранів Афганістану.

 

Наприкінці зустрічі присутні зробили фото на довгу пам'ять.