НАЙМАСШТАБНІША ПОСТАТЬ УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ

10.03.2015, 15:34

10 березня 2015 року в Комсомольськубіля пам’ятника-погруддя Т.Г.Шевченку з нагоди 201 річниці з дня народження Великого Кобзаря відбулася літературно-музична композиція та покладання вінків і квітів.

Вшанувати Пророка прийшли представники міської влади, на чолі із заступником міського голови Надією Дмитрівною Угнічевої, учнівська молодь, пересічні громадяни, ЗМІ.  

 

«Сьогодні ми вшановуємо видатного українського поета, художника та громадського діяча Тараса Григоровича Шевченка, наймасштабнішу постать української нації. Ми горді, що Тарас Шевченко є сином саме нашого, українського народу. Його безсмертну творчість люблять і вивчають у всіх країнах світу. Щирі поетові вірші лунають англійською, французькою, німецькою, іспанською, арабською та багатьма іншими мовами, – наголосила Надія Дмитрівна, звертаючись до територіальної громади. – Хочу всім побажати миру, здоров’я, щастя, успіху. Нехай святе Шевченкове ім’я об’єднає усіх українців незалежно від поглядів та переконань задля щасливого мирного майбутнього рідної України.

Наша дума, наша пісня
Не вмре, не загине…
От де, люде, наша слава
Слава України!»

 

Біля пам’ятника-погруддя Т.Г.Шевченку читали вірші Великого поета учні навчальних закладів міста: Карина Турова (10 клас, Комсомольська ЗОШ №2) і Костянтин Лещенко (7 клас, Комсомольська гімназія ім.В.О.Нижниченка). Ансамбль бандуристів Палацу культури і творчості виконав українські пісні на твори Т.Г.Шевченка.

 

 

Учасники загальноміського заходу вшанували пам'ять Великого Кобзаря, поклали вінки та квіти до пам’ятника.