Привітання міського голови!

13.03.2015, 08:18

Шановні комсомольчани, працівники сфери захисту прав споживачів!


Прийміть щирі вітання з нагоди Всесвітнього дня захисту прав споживачів! Сьогодні завданням першочергової ваги є задоволення культурних, духовних і освітніх потреб людини, створення умов для споживання високоякісної й безпечної продукції і надання послуг згідно з стандартами та нормами Європейського співтовариства.

Прагнучи до вершин досконалості суспільного життя, ми повинні робити все від нас залежне для поліпшення якості життя кожного громадянина нашої держави. Безумовно, рівень захисту прав споживачів буде зростати одночасно з розвитком національної економіки, впровадженням нових систем якості тощо.

У цей день висловлюю слова щирої вдячності працівникам державних органів та громадських організацій, які присвятили себе справі захисту прав споживачів.

Упевнений, що ваша праця й надалі сприятиме економічному розвитку держави, підвищенню конкурентоспроможності вітчизняної продукції, поліпшенню якості життя українського народу.

Бажаю вам і вашим родинам миру і благополуччя, міцного здоров’я та життєвих гараздів, успіхів і плідної праці в ім’я України!

 

Міський голова Сергій Андрійович Супрун