Урочистості до Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

16.03.2015, 11:01

З нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення 13 березня 2015 року у малій залі Палацу культури і творчості відбувся святковий захід за участю міського голови С.А.Супруна, першого заступника міського голови Д.Г.Бикова, секретаря міської ради С.О.Калашнік.

 

Звертаючись до працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення міський голова С.А.Супрун щиро привітав їх зі святом, наголосивши: «Комунальні блага стали настільки звичними, що ми інколи не замислюємося над тим, якою важкою працею забезпечується стабільна робота житлово-комунального господарства. Адже це – тепло й затишок в оселях, охайність і чистота вулиць, стабільне функціонування громадського транспорту, доступні та доброякісні побутові послуги. Існування цих та інших простих благ – невід’ємна частина добробуту людей, а відтак і запорука їх хорошого настрою та гарного самопочуття. Ваш труд надзвичайно відповідальний та потрібний. Немає іншої галузі, яка була б так тісно пов’язана із забезпеченням комфортного проживання людей. Завдяки вам в наших оселях завжди є вода, тепло, газ та світло. Ваші працьовиті руки цілодобово підтримують благоустрій міста. Від вашого професіоналізму та відповідальності великою мірою залежить існування тих чи інших простих благ».

 

Кожному комсомольчанину, працівнику житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення, Сергій Андрійович побажав: «Нехай на вашу адресу щодня линуть слова вдячності за ваш внесок у чистоту та благоустрій нашого міста. Сердечно бажаю вам та вашим сім’ям мирного неба, міцного здоров’я, родинного затишку, успіхів у вашій нелегкій, але такій потрібній справі, сил та енергії і, найголовніше – почуття гордості за свою професію».

 

Міський голова С.А.Супрун і перший заступник міського голови Д.Г.Биков виконали почесну місію нагородження найкращих працівників грамотами і подяками.

 

Почесною грамотою Полтавської обласної державної адміністрації нагороджено директора КЖЕП №5 Н.Б.Туменко, начальника відділу фінансів та економіки, заступника директора департаменту ЖКГ А.М.Овчаренко.

 

Почесну грамоту Полтавської обласної ради вручено начальнику відділу водо- теплопостачання, транспорту, зв’язку та енергетики департаменту ЖКГ Ж.Г.Неклюдовій. Грамотою Полтавської обласної ради нагороджено фахівця із збуту теплової енергії КВП «Комсомольськтеплоенерго» Т.В.Єнютіну. Подяку Полтавської обласної ради отримала робітник із благоустрою КП «Озеленення» В.П.Айрапетян.

 

Також були вручені Почесні грамоти Департаменту ЖКГ Полтавської ОДА, виконавчого комітету Комсомольської міської ради, Подяки міського голови.

 

Творчі колективи Палацу культури і творчості вітали працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення запальними танцями, теплим гумором та мелодійними піснями.