Надзвичайний та Повноважний Посол Грузії висловив територіальній громаді Комсомольська та її міському голові С.А.Супруну повагу

16.03.2015, 12:58

Надзвичайний та Повноважний Посол Грузії Міхеїл Уклеба висловив територіальній громаді м. Комсомольська та її міському голові С.А.Супруну свою глибоку повагу з приводу реалізації у місті молодіжного проекту «Знайомимося з Грузією».

 

Проект було ініційовано міською владою, реалізовано відділом у справах сім’ї та молоді за участі навчальних закладів міста. Нагадаємо, що 03 березня у Комсомольську підвели підсумки вікторини «Знайомимося з Грузією», у ході якої відбулася зустріч комсомольчан - учасників проекту з почесними гостями: головою громадської організації «Полтавське територіальне грузинське братство «Георгія» Рамазом Заркуа, членом громадської організації «Полтавське територіальне грузинське братство «Георгія» Георгієм Чавчанідзе, директором грузинського культурно-освітнього центру Полтавського університету економіки і торгівлі Яніною Барибіною, завідувачем сектору у справах релігії та національностей Полтавської облдержадміністрації Володимиром Состіним. За результатами вікторини переможці були нагороджені та відзначені подарунками. Голова громадської організації «Полтавське територіальне грузинське братство «Георгія» Рамаз Заркуа запропонував продовжити знайомство із Грузією, обрати одне з грузинських міст для міжнародного співробітництва.