Апаратна нарада міського голови

16.03.2015, 13:00

Чергова апаратна нарада за головування міського голови Сергія Андрійовича Супруна пройшла у виконкомі Комсомольської міської ради в понеділок 16.03.2015 року.

 

Сергій Андрійович зазначив, що 05.02.2015 ухвалено Закон України № 157-VIII «Про добровільне об’єднання територіальних громад», у зв’язку із чим по всій Україні активізується робота в даному напрямку. Сьогодні міський голова, секретар Комсомольської міської ради, начальник юридичного відділу відбудуть у відрядження в м. Полтаву, де відбудеться навчальний семінар керівників органів виконавчої влади і місцевого самоврядування щодо впровадження закону на території області.

 

Наприкінці 2014 року волонтери, громадські активісти Комсомольська та Кременчука звернулися до Комсомольського міського голови С.А.Супруна за фінансовою допомогою з метою завершення проекту з реконструкції бойової техніки для українських військових, які перебувають в зоні АТО. Кошти було віднайдено. Наразі одна з бойових машин, переобладнана з БРДМ, готова до використання. Завтра машина з Комсомольська буде відправлена в зону АТО на допомогу бійцям.

 

У ході апаратної наради міський голова наголосив на гострій потребі в умовах сьогодення посилити роботу в напрямку охорони громадського порядку в місті, працювати більш ефективно та злагоджено.

 

Відповідно до розпорядження голови Полтавської ОДА від 31.01.2015 №19 «Про переведення Полтавської територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту в режимі підвищеної готовності» у місті продовжується відповідна робота. З 23 по 27 березня у Комсомольську відбудеться контрольна обласна цільова перевірка стану готовності пункту управління захисних споруд та наявності планів цивільного захисту на особливий період і планів реагування на надзвичайні ситуації. Очільник міста зауважив, що протягом тижня особисто огляне всі об’єкти, до яких було висунуто зауваження минулого разу. Крім того, міський голова зазначив, що навчальні тренування також необхідно провести за участі населення, яке проживає на території, що підпадає під дію впливу можливого ураження. С.А.Супрун дав відповідні доручення начальнику відділу цивільного захисту, мобілізаційної роботи та охорони праці Н.Р.Карпець, керівникам структурних підрозділів Комсомольської міської ради, її виконавчого комітету.

 

Говорив про скорочення використання природного газу та використання альтернативного виду палива. Перший заступник міського голови Дмитро Геннадійович Биков поінформував міського голову про стан готовності котельні мікрорайону №15 Комсомольська до роботи на деревині. Дмитро Геннадійович зазначив, що на сьогодні на котельні тривають пусконалагоджувальні роботи, технічно об’єкт має бути готовим до наступного понеділка. Попереду робота з отримання відповідної ліцензії.

 

Згідно з повідомленням секретаря Комсомольської міської ради Світлани Олександрівни Калашнік у квітні відбудеться 2 пленарних засідання сесії Комсомольської міської ради: 15 квітня – робоче засідання, 21 квітня – урочисте, що пройде з нагоди відзначення Дня міста.

 

Надія Дмитрівна Угнічева, заступник міського голови, оголосила присутнім інформацію про проведення в березні-квітні 2015 року обласного конкурсу «Успішна жінка Полтавщини». Надія Дмитрівна запросила керівників структурних підрозділів Комсомольської міської ради, її виконавчого комітету долучитися до участі у конкурсі, наголосила, що документи будуть прийматися до 10 квітня.

 

Начальник відділу кадрового забезпечення Ганна Іванівна Кириченко зробила кілька оголошень про можливість підвищити кваліфікацію працівників органів місцевого самоврядування.