Закінчилися засідання постійних комісій, що були заплановані на березень

16.03.2015, 15:24

Днями у Комсомольській міській раді закінчилися засідання постійних комісій, що були заплановані на березень 2015 року. Участь у засіданнях взяли міський голова С.А.Супрун, секретар Комсомольської міської ради С.О.Калашнік, перший заступник міського голови Д.Г.Биков, заступники міського голови Н.Д.Угнічева, Ю.М.Муха, керівники та спеціалісти структурних підрозділів Комсомольської міської ради та її виконавчого комітету.

 

04 березня у малій залі виконкому Комсомольської міської ради відбулося засідання постійної комісії з питань соціального захисту та охорони здоров’я, у ході якої члени комісії розглянули проекти рішень «Про внесення змін та доповнень до міської Комплексної програми соціального захисту осіб з обмеженими фізичними властивостями на 2013 – 2020 роки», «Про затвердження міської Програми «Надання матеріальної допомоги з міського бюджету у 2015 – 2020 роках», «Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Комсомольська». Заслухали інформацію начальника управління охорони здоров’я Ю.В.Ковпака про хід виконання міської програми «Імунопрофілактика та захист населення від інфекційних хвороб на 2010 – 2015 роки». Усі проекти рішень були погоджені та направлені до розгляду на пленарному засіданні сесії Комсомольської міської ради.

 

Цього ж дня в малій залі виконкому Комсомольської міської ради за головуванням депутата міської ради, заступника голови комісії Байдака Валерія Васильовича збиралися члени постійної комісії мандатної, з питань депутатської діяльності та етики, законності, правопорядку, прав людини, розвитку громади. Вони опрацювали ряд важливих питань, серед яких був і проект рішення про затвердження нового загального складу громадської ради при Комсомольській міській раді Полтавської області.

 

На засіданні постійної комісії з питань комунальної власності
та приватизації, що також пройшло 04 березня, заслухали доповіді начальника відділу приватизації та обліку комунального майна С.А.Волокити про прийняття у власність територіальної громади м. Комсомольська майна від Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» та передачу його до статутного капіталу КП «СпецЕко», директора департаменту економічного розвитку та ресурсів О.В.Овчиннікової про затвердження розміру статутного капіталу та змін до статуту КВП «Комсомольськтеплоенерго», начальника житлового відділу І.О.Киричок про внесення змін до Положення про порядок передачі жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян у м.Комсомольську, інші.

 

У четвер 05 березня згідно з графіком роботи постійних комісій за головуванням депутата Комсомольської міської ради, голови комісії Говоренка Володимира Олександровича відпрацювала комісія з питань підприємницької діяльності та здійснення регуляторної політики, де розглянули низку звернень підприємців щодо відміни рішення 33 сесії 6 скликання від 21.05.2013 р. «Про затвердження порядку встановлення розмірів та справляння плати за користування земельними ділянками у місті Комсомольську» та доповнення, які запропоновано внести до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів міською радою на 2015 рік начальником відділу дозвільних процедур та адміністративних послуг, державним адміністратором Р.О.Каверзнєвою.

 

10-11 березня тривало засідання постійної комісії з питань архітектури, будівництва, земельних ресурсів та екології, головою якої є депутат Комсомольської міської ради Валерій Миколайович Краснопір. Згідно з порядком денним розглянуто 4 питання про виконання протокольних доручень постійної комісії: про усунення порушень вимог земельного законодавства по вул. Соснова, 27; щодо тимчасових споруд, розміщених з порушенням чинного законодавства; питань стосовно торгових об’єктів міста «Торговий центр», «Центральний». Члени постійної комісії переглянули зміни до переліку заходів, видатки на які у 2015 році будуть проводитись за рахунок коштів фонду охорони навколишнього природного середовища. У ході засідання заслухали інформацію начальника відділу економічного аналізу та контролю В.М.Пятіної про поновлення прав користування земельними ділянками. Питання архітектури і містобудування на засіданні постійної комісії з питань архітектури, ]будівництва, земельних ресурсів та екології доповіла начальник УАіМ Л.В.Кириченко. Протягом 2-х денної роботи депутатами розглянуто та опрацювано 17 проектів рішень із земельних питань та 25 проектів рішень питань архітектури і містобудування.

 

У середу 11 березня відбулися засідання постійної комісії з питань промисловості, житлово-комунального господарства, транспорту та зв'язку, засідання постійної комісії з питань економічної політики, бюджету та фінансів.

 

За результатами засідання постійної комісії з питань промисловості, житлово-комунального господарства, транспорту та зв'язку розглянуто 4 проекти рішення сфери житлово-комунального господарства:

  1. Про внесення змін у додаток до рішення 54 сесії 6 скликання від 17 лютого 2015 року «Про затвердження переліку заходів, видатки на які у 2015 році будуть проводитись за рахунок коштів фонду охорони навколишнього природного середовища».
  2. Про внесення змін у додаток до рішення 54 сесії 6 скликання «Про затвердження заходів по благоустрою міста на 2015 рік».
  3. Про затвердження в новій редакції заходів по виконанню програми «Капітальний ремонт житлового фонду міста Комсомольська» на 2015 рік.
  4. Інформація ДЖКГ щодо вартості робіт з реконструкції автодороги по вулиці Чекаліна мікрорайону Низи.

Опрацьовані проекти рішення винесено на розгляд депутатів на сесію міської ради, що запланована на 17 березня 2015 року.

 

На засіданні постійної комісії з питань економічної політики, бюджету та фінансів розглянули близько 12 профільних питань. Засідання вів депутат Комсомольської міської ради, голова постійної комісії з питань економічної політики, бюджету та фінансів О.М.Лисенко. Заслухали доповідь в.о. начальника фінансового управління А.І.Говорун про затвердження звіту про виконання міського бюджету за 2014 рік, про внесення змін до показників міського бюджету на 2015 рік, інформацію директора департаменту економічного розвитку та ресурсів щодо виконання Програми економічного і соціального розвитку міста Комсомольська на 2014 рік. У ході роботи постійної комісії начальник УПСЗН С.П.Чернявська прокоментувала зміни та доповнення до міської Комплексної програми соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями на 2013-2020 роки, заходи міської Програми «Надання матеріальної допомоги з міського бюджету у 2015-2020 роках». Редактор КП «Редакція міської газети «Громадська думка» Т.Ю.Терен винесла на розгляд депутатів проект рішення «Про затвердження «Програми висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування м. Комсомольська та фінансової підтримки засобів масової інформації на 2015 рік», який відправлено на доопрацювання. Депутати погодили внесення змін до структури апарату виконавчого комітету Комсомольської міської ради Полтавської області, надані Каверзнєвою Р.О. – начальником відділу дозвільних процедур та адміністративних послуг.