Апаратна нарада керівників комунальних служб міста

16.03.2015, 16:25

На апаратній нараді керівників комунальних служб міста, яка відбулася 16 березня 2015 року за участі першого заступника міського голови Д.Г.Бикова і директора департаменту житлово-комунального господарства П.Б.Василюка, порушувалися важливі питання забезпечення життєдіяльності міста, робота служб житлово-комунального господарства.

 

Серед завдань, які необхідно вирішувати керівникам комунальних служб, першочерговим стоїть ефективна і злагоджена робота в напрямку охорони громадського порядку в місті.

 

На виконання розпорядження голови Полтавської ОДА від 31.01.2015 №19 «Про переведення Полтавської територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту в режимі підвищеної готовності» з 23 по 27 березня у Комсомольську відбудеться контрольна обласна цільова перевірка стану готовності пункту управління захисних споруд та наявності планів цивільного захисту на особливий період і планів реагування на надзвичайні ситуації. Перший заступник міського голови Д.Г.Биков дав доручення переглянути плани евакуації, обов’язки відповідальних осіб. На кожен КЖЕП міста виділена певна сума для проведення робіт щодо впорядкування захисних споруд і підвальних приміщень.

 

Порушувалося питання про економію використання природного газу, електроенергії.

 

Головний інженер КВП «Комсомольськтеплоенерго» Сніжко П.І. доповів про проведену роботу в напрямку облаштування житлових будинків приладами обліку теплової енергії. Станом на 16.03.2015 вісім робочих проектів уже розроблені і затверджені.

 

На нараді розглядалися питання про стан готовності котельні мікрорайону №15 Комсомольська до роботи на деревині (проводиться робота з отримання відповідної ліцензії), проведення двомісячника чистоти і благоустрою в місті, проведення ямкового ремонту на вулицях Комсомольська.