Сесія комсомольської міськради

17.03.2015, 14:56

Сьогодні 17 березня у великій залі Комсомольської міської ради Полтавської області за головуванням міського голови С.А.Супруна відбулося п’ятдесят п’яте пленарне засідання сесії міськради.

 

Сергій Андрійович повідомив, що у зв’язку із трагічною загибеллю  жителів області 16 березня 2015 року у дорожньо-транспортній пригоді  на відрізку автомобільної дороги державного значення  М-03 Київ-Харків-Довжанський в Полтавській області 17 березня 2015 року оголошено днем жалоби. Присутні  вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

 

Депутати міської ради розпочали роботу з розгляду фінансових питань. Заслухали звіт начальника фінансового управління В.І.Баландіної про виконання міського бюджету за 2014 рік та внесення змін до показників міського бюджету на 2015 рік.

 

У ході засідання сесії депутати міськради затвердили міську Програму «Надання матеріальної допомоги мешканцям міста з міського бюджету у 2015-2020 роках».

 

Заслухали доповідь директора ДЖКГ П.Б.Василюка про внесення змін у додаток до рішення 54 сесії 6 скликання від 17 лютого 2015 року «Про затвердження переліку заходів, видатки на які у 2015 році будуть проводитися за рахунок коштів фонду охорони навколишнього природного середовища», внесення змін у додаток до рішення 54 сесії 6 скликання «Про затвердження заходів по благоустрою міста на 2015 рік», затвердили в новій редакції заходи по виконанню програми «Капітальний ремонт житлового фонду міста Комсомольська» на 2015 рік.

 

Депутати міської ради опрацювали та погодили проекти рішень «Про прийняття у власність територіальної громади м. Комсомольська майна від благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» та передачу його до статутного капіталу КП «СпецЕко», «Про внесення змін до Положення про порядок передачі жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян у м.Комсомольську».

 

У ході пленарного засідання вирішено низку організаційних питань: внесено зміни до структури апарату виконавчого комітету Комсомольської міської ради Полтавської області, внесено доповнення до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів міською радою на 2015 рік, затверджено загальний склад громадської ради при Комсомольській міській раді Полтавської області у кількості 27 осіб. До складу нової громадської ради при Комсомольській міській раді увійшли громадські, релігійні організації, благодійні фонди, творча спілка.

 

З нагоди відзначення у квітні 2015 року Дня міста депутати міської ради розглянули клопотання трудових колективів підприємств, установ, організацій, закладів, релігійних громад, громадських організацій, органу місцевого самоврядування про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Комсомольська» комсомольчанам. Звання присвоюється за видатні заслуги та особистий внесок у розвиток Комсомольська, його економіку, культуру, науку, освіту і спорт, багаторічну сумлінну і творчу працю на благо мешканців міста. За результатами таємного голосування Комсомольська міська рада вирішила з нагоди 55-річчя з дня заснування міста присвоїти звання «Почесний громадянин Комсомольська» народному депутату України К.В.Жеваго, заступнику Голови правління з технічних питань ВАТ «Полтавський ГЗК» О.С.Красулі, високопреосвященнішому Филипу, митрополиту Полтавському і Миргородському Р.А.Осадченку.

 

Начальник відділу економічного аналізу та контролю В.М.Пятіна прокоментувала проекти рішень, що стосуються поновлення прав користування земельними ділянками, начальник відділу містобудівного кадастру та земельних відносин, заступник начальника управління архітектури і містобудування О.В.Євстропова – проекти рішень, підготовлені фахівцями управління.

 

Зеленський Володимир Петрович – начальник МВ УМВС України в Полтавській області поінформував про стан виконання міської Комплексної програми профілактики злочинності і правопорушень за 2014 рік.

 

Міський голова С.А.Супрун повідомив присутнім про те, що 16 березня відбувся семінар керівників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування щодо впровадження на території області Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад». Сергій Андрійович коротко охарактеризував зміст семінару, підкреслив важливість прийняття та впровадження Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» у контексті децентралізації влади, створення самостійних та самодостатніх територіальних громад, дав відповідні доручення юридичному відділу.