Спортивно-розважальні змагання «Тато, мама, я – спортивна сім’я»

17.03.2015, 09:10

14 березня у спортивному комплексі «Динамо» пройшли спортивно-розважальні змагання «Тато, мама, я – спортивна сім’я», у яких взяли участь сім родин із загальноосвітніх навчальних закладів міста.

Команди учасників складалися з тата, мами та дитини.

Змагалися родини у восьми різноманітних естафетах, також між естафетами учасників змагань та вболівальників радували своїми виступами творчі колективи Центру дитячої та юнацької творчості – колектив сучасного танцю під керівництвом Ломанової Дар’ї та гурт «Ремікс» під керівництвом Бісько Оксани.

За підсумкам 8 естафет переможцями спортивно-розважальних змагань стала родина Ємченків (ЗОШ №6), срібними призерами стала родина Нечесових (ЗОШ №4) і бронзові нагороди виборола родина Біленків (ЗОШ №1).

Переможці та призери були нагороджені грамотами та медалями відділу фізичної культури та спорту, а також всі учасники були нагороджені призами від спонсорів «Кашкан-Логістик» та ПП Козлов А.В.

Переможці змагань – родина Ємченків 28 березня буде представляти наше місто на обласних змаганнях, які пройдуть у м. Полтаві.

Відділ фізичної культури та спорту щиро вдячний всім родинам та керівникам фізичної культури загальноосвітніх навчальних закладів міста за допомогу та участь у змаганнях, а також спонсорам, які щорічно допомагають у проведенні цих змагань.

 

Відділ фізичної культури та спорту