Комсомольськ знову долучився до підтримки військовослужбовців

17.03.2015, 16:04

17 березня після завершення пленарного засідання сесії депутати Комсомольської міської ради, представники влади на чолі з міським головою С.А.Супруном, секретарем міськради С.О.Калашнік оглянули нову бойову машину, що прибула на площу біля виконкому.

 

Машину було реконструйовано з БРДМ спільними зусиллями працівників підприємства ПАТ «ВЕПР», волонтерів, спонсорів. Комсомольськ в черговий раз долучився до підтримки військовослужбовців, які несуть нелегку та небезпечну службу на сході країни. Міський голова С.А.Супрун на прохання громадського активіста А.Гілевича сприяв наданню фінансової допомоги для встановлення на машині броньованого скла. Учні загальноосвітніх закладів міста виготовили з трикотажної сировини захисні сітки.

 

Громадський активіст презентував представникам влади нові якості машини, які покликані берегти життя українським солдатам. У ході реконструкції підвищено надійність броні, місткість салону, оглядовість та боєздатність техніки.

 

Сергій Андрійович подякував волонтерам за активну громадянську позицію, висловив надію на те, що така машина стане нашим військовим у пригоді та збереже не одне людське життя. Очільник міста зазначив, що у ці нелегкі часи комсомольчани продемонстрували єдність, патріотизм, прагнення зберегти мир та волю протистояти загрозам безпеки. Сьогодні ми всі маємо демонструвати підтримку один одному, бути згуртованими, бо тільки разом зможемо подолати труднощі. Міський голова також побажав, щоб мир якнайскоріше запанував на українській землі. Відразу ж після зустрічі бойова машина поїхала на схід України.