СТАРТУЄ МИСТЕЦЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ «ДНІПРОВА ХВИЛЯ»

18.03.2015, 11:39

Уже котрий рік поспіль під патронатом міського голови проводиться міський фестиваль-конкурс дитячого та юнацького мистецтва «Дніпрова хвиля». Метою фестивалю є виявлення і підтримка юних талантів та обдарованих дітей, розвиток міських творчих колективів.

За попередньо складеним графіком пройдуть відбіркові тури, під час яких буде проведено огляд самостійних творчих колективів та колективів, що працюють на базі загальноосвітніх закладів, ЦД та ЮТ, вищого професійного гірничого училища, професійного будівельного ліцею та інші.

У фестивалі беруть участь: солісти-вокалісти, вокальні дуети, тріо, ансамблі та хореографічні колективи естрадної і народної спрямованості, театри моди і танцю, циркові колективи. Вік учасників – від 6 до 20 років. Для участі у відбіркових турах фестивалю учасники заповнюють і подають заявки встановленого зразка, заклад готує та подає разом із заявками від колективів програму виступу своїх учасників.

Підсумки мистецького фестивалю «Дніпрова хвиля» будуть оголошені під час заключного гала-концерту учасників фестивалю, присвяченого 55-річному ювілею міста. У кожному жанрі та віковій категорії будуть визначені переможці, що посіли І, ІІ та ІІІ місце, які отримають від міського голови дипломи лауреатів фестивалю. Інші учасники, які також будуть відібрані членами журі для участі у гала-концерті, стануть дипломантами фестивалю.

Тож запрошуємо всіх бажаючих 27 березня на відбіркові тури міського фестивалю-конкурсу «Дніпрова хвиля», що будуть проходити з 9.00 до 16.00 години у великій залі ПК і Т. Вхід вільний.

За більш детальною інформацією звертайтеся до відділу культури і туризму (вул. Миру, 22, тел.: 2-52-07, 2-17-27).

 

Відділ культури і туризму