С.А.Супрун провів особистий прийом громадян

18.03.2015, 16:31

Міський голова С.А.Супрун провів особистий прийом громадян. До виконкому Комсомольської міської ради Полтавської області прийшло 8 городян, які мали можливість поспілкуватися із очільником міста, звернутися до нього за допомогою у вирішенні проблем громади та особистих питань. 

 

Один з мешканців Комсомольська порушив на прийомі питання щодо наявності черги на встановлення газового лічильника за власний рахунок. Розглянувши скаргу, міський голова звернувся до начальника Комсомольського відділення ПАТ «Кременчукгаз» С.Л.Гаврикова за роз’ясненнями, просив надати пропозиції щодо вирішення даного питання.

 

Член садового товариства «Надія-2» звернувся до міської влади з проханням здійснити обрізку сухих гілок на тополі. Міський голова доручив директору департаменту житлово-комунального господарства П.Б.Василюку вирішити дане питання в найкоротший термін, про результати виконаної роботи повідомити особисто.

 

Мешканка гуртожитку по вулиці Миру, 8 поскаржилася на незручності, що виникають у зв’язку із систематичними відключенням електроенергії. Було з’ясовано, що відсутність електроенергії пов’язана із наявністю старого електричного обладнання, що не витримує навантаження. С.А.Супрун доручив П.Б.Василюку вивчити питання часткової заміни електромережі в гуртожитку.

 

Під час прийому піднімалися також питання надання матеріальної допомоги, покращення житлових умов, узаконення орендованого житла.

 

Сергій Андрійович уважно вислухав громадян і дав відповідні доручення керівникам, в межах повноважень яких знаходяться порушені питання. Усі звернення очільником міста поставлені на особистий контроль, встановлені контрольні терміни їх виконання.