РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНОГО ШТАБУ З ОРГАНІЗАЦІЇ ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНКУ ДІТЕЙ

19.03.2015, 16:31

Заступник міського голови Надія Угнічева взяла участь у роботі розширеного засідання обласного штабу з організації оздоровлення та відпочинку дітей, яке відбулося 19 березня 2015 року у Полтавській ОДА.

Відкрив захід заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Микола Білокінь. Він наголосив, що оздоровлення дітей пріоритетне питання. «Сьогодні ми вперше зібралися в цьому році, щоб обговорити питання, що стосуються оздоровлення та відпочинку наших дітей. Робота вже розпочалася, вона йде. Існують проблеми, які треба нам вирішити», – сказав Микола Білокінь.

Начальник відділу у справах сім’ї та молоді Полтавської ОДА Наталія Шкоденко повідомила, що цього року планують охопити відпочинком та оздоровленням 61 тис. 837 дітей шкільного віку, що становить 45,5% від загальної кількості дітей Полтавщини. У тому числі з обласного бюджету планують залучити 9 млн. 578 тис. грн. З місцевих бюджетів 14 млн. 310 тис. грн. Доля бюджетних коштів в загальному обсязі фінансування планується 51% – 23 млн. 889 тис. грн.

За її словами, в Гадяцькому, Глобинському, Диканському, Полтавському, Решетилівському, Семенівському районах та м. Кременчуці й Лубнах спланували зменшення охоплення дітей оздоровленням та відпочинком порівняно з минулим роком. Натомість у 8 районах та містах Полтаві, Миргороді та Комсомольську запланували охопити цими послугами більше дітей.

У першу чергу оздоровленням та відпочинком на пільгових умовах охоплять 47 тис. 400 дітей, які потребують особливої уваги. Це 48% від загальної кількості дітей пільгових категорій.

«У першу чергу це діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування. Діти з багатодітних та малозабезпечених сімей. Талановиті й обдаровані діти. Інваліди, вимушено переселені та учасників АТО. Серед пільговиків оздоровлять 37 дітей-інвалідів та 176 сиріт», – сказала Н.Шкоденко.

Загалом в області більше ніж 99 тис. дітей, які потребують особливої уваги та підтримки. Це 73% від загальної кількості дітей шкільного віку.

За її словами, до 15 червня триватиме перевірка готовності дитячих закладів оздоровлення та відпочинку Полтавщини до роботи в літній період.

Також на засіданні розглянули обласну Програму з оздоровлення та відпочинку дітей на 2015-2019 роки.

 

 

 

За матеріалами http://np.pl.ua/