Питання оздоровлення та відпочинку дітей на контролі міської влади

20.03.2015, 14:17

20 березня 2015 року в малій залі виконкому Комсомольської міської ради відбулося засідання міського штабу з оздоровлення та відпочинку дітей за головуванням заступника міського голови Н.Д.Угнічевої.

 

На засіданні були присутні начальник УПСЗН С.П.Чернявська, начальник управління охорони здоров’я Ю.В.Ковпак, начальник відділу фізичної культури і спорту В.В.Подрезан, начальник відділу у справах сім’ї і молоді Т.В.Оробченко, начальник служби у справах дітей Л.П.Василенко, завідувач сектору з обліку розрахунків та майна В.В.Краснопір, директор ЦСССДМ О.О.Запсельська, директор ДСОЦ «Горизонт» Н.В.Мартинович, начальник санітарно-гігієнічного відділу Комсомольського міськрайонного управління Головного управління Держсанепідслужби у Полтавській області І.М.Поцілуйко, методист міського методкабінету Ю.В.Омельянець, міський позаштатний лікар-педіатр управління охорони здоров’я М.П.Коломієць, спеціаліст І категорії відділу у справах сім’ї і молоді Т.С.Омельченко.

 

Надія Дмитрівна ознайомила членів штабу із завданнями, отриманими під час розширеного засідання обласного штабу з організації оздоровлення та відпочинку дітей.

 

Першочерговим стоїть завдання не зменшити % оздоровлення та відпочинку дітей у порівнянні з минулим 2014 роком. Проводити роботу з профспілковими, громадськими організаціями, роботодавцями, фондами щодо консолідації зусиль з питань оздоровлення. Відповідно до ст.24 Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», підприємства, профспілки, фізичні особи, фонди повинні забезпечити соціальний пакет послуг.

 

У ході роботи штабу були обговорені питання забезпечення оздоровленням дітей пільгових категорій, питання вартості путівки в ДСОЦ «Горизонт» і батьківської доплати, погоджено плани відпочинку учнів спортивних шкіл міста, питання оздоровлення дітей в пришкільних таборах.

 

Начальник відділу у справах сім’ї і молоді Т.В.Оробченко винесла на обговорення пропозиції до проекту обласної Програми з оздоровлення та відпочинку дітей на 2015-2019 роки.