Обговорення нового антикорупційного законодавства україни на засіданні в миргороді

23.03.2015, 11:00

 

У м.Миргороді відбулося засідання Полтавського регіонального відділення асоціації міст України за участю міського голови, голови правління Полтавського РВ АМУ Сергія Супруна, начальника юридичного відділу Олени Таран.

 

 

На фаховій майстерні Полтавського РВ АМУ обговорили «Особливості реалізації нового антикорупційного законодавства України в органах місцевого самоврядування». Семінар відбувся в рамках проекту «Ініціатива захисту прав та представлення інтересів місцевого самоврядування в Україні» «ДІАЛОГ», який реалізує Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» спільно з Агентством США з міжнародного розвитку.

 

Учасників семінару привітали міський голова м.Миргорода Сергій Соломаха, голова правління Полтавського РВ АМУ Сергій Супрун, виконавчий директор Полтавського РВ АМУ Галина Безносик.

 

Із новими антикорупційними законами присутніх ознайомила директор департаменту видань для публічно-правової сфери, шеф-редактор ВБ «Фактор» Віра Козіна. Вона розповіла про проблеми захисту керівників ОМС від втручання у їх приватне життя (у частині захисту інформації, яка міститься у антикорупційних деклараціях), акцентувала на практичних питаннях складання та подання антикорупційних декларацій, розтлумачила зміни складів правопорушень, які мають ознаки корупції. А ще доповідач доступно проінформувала про нові особливості розгляду спорів про дострокове припинення повноважень (служби) посадових осіб місцевого самоврядування у разі притягнення їх до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення.

 

За матеріалами myrgorod.pl.ua