КУРСОВЕ НАВЧАННЯ З ПИТАНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ

24.03.2015, 13:10

23 березня 2015 року на базі Комсомольської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 розпочато проведення курсового навчання з питань цивільного захисту. Міський голова С.А.Супрун звертаючись до слухачів курсів, наголосив на важливості проведення таких навчань сьогодні, коли в країні зростає кількість ситуацій, важкість наслідків яких змушують розглядати їх як серйозну загрозу безпеці окремої людини, суспільству та навколишньому середовищу, а також стабільності розвитку економіки країни.

На курсових навчаннях з питань цивільного захисту викладачі Навчально-методичного центру цивільного захисту і безпеки життєдіяльності Полтавської області надають керівникам та фахівцям, що відповідають за дотримання вимог чинного законодавства у сфері цивільного захисту, не лише теоретичні основи знань. Слухачі курсів також отримують відповіді й на практичні запитання, які хвилюють їх у зв’язку з ситуацією, що склалася на території нашої держави.

Заплановано навчити понад 50 фахівців з виконавчих органів Комсомольської міської ради, з підприємств, установ та закладів нашого міста. По завершенні курсів усі вони отримають посвідчення про функціональне навчання у сфері цивільного захисту.