ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ МІСЬКОЇ РАДИ

24.03.2015, 15:36

Засідання виконавчого комітету Комсомольської міської ради під головуванням міського голови С.А.Супруна відбулося 24 березня в малій залі виконкому міськради.  

Роботу виконкому розпочали із розгляду питань гуманітарного та соціального напрямків. Начальник міського відділу освіти І.В.Шошина доповіла про стан харчування дітей в дошкільних навчальних закладах міста в 2014 році, про організацію харчування учнів шкіл міста. Порушувалося питання підготовки навчальних закладів до нового 2015-2016 навчального року. Також опрацьовані питання, підготовлені службою у справах дітей та управлінням праці та соціального захисту населення. Члени виконкому погодили відповідні проекти рішень.

 

У розділі питань житлово-комунального господарства доповідав директор департаменту ЖКГ П.Б.Василюк про визначення переможця конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування, про встановлення тарифу на послуги із перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування.

 

Затвердили проекти рішень про затвердження змін до статуту Комсомольської міської стоматполіклініки, про списання основних засобів з балансу поліклініки «Медичний центр первинної медико-санітарної допомоги», про надання в безоплатне строкове користування майна, яке перебуває на балансі виконкому Комсомольської міської ради Полтавської області, про питання квартирного та кооперативного обліку, надання ордерів на жилу площу в гуртожитках.

 

Обговорили проекти рішень, що стосуються питань архітектури і містобудування: про присвоєння поштової адреси індивідуальному житловому будинку, про дозвіл на оформлення документів на збудовані гаражі, про облік об’єктів нерухомого майна.

 

Начальник юридичного відділу О.П.Таран доповіла про реєстрацію громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону «Міська міліція».

 

Члени виконкому розглянули питання про нагородження Почесною грамотою та оголошення Щирої вдячності виконавчого комітету Комсомольської міської ради Полтавської області.