Контрольна перевірка органів управління та сил цивільного захисту Комсомольської міської ланки

26.03.2015, 16:53

На виконання протокольного рішення селекторної наради з питань безпеки громадян України та захисту найважливіших об’єктів інфраструктури під головуванням Прем’єр-міністра України від 23 січня 2015 р. (абзац третій пункту 9 протоколу № 2666/0/1-15), розпорядження Кабінету Міністрів України від 26 січня 2015 р. № 48-р "Про надання дозволу на проведення перевірок щодо дотримання вимог законодавства у сфері цивільного захисту" відповідно до Кодексу цивільного захисту України, Інструкції з перевірки та оцінки готовності функціональних і територіальних підсистем єдиної системи цивільного захисту (затверджена наказом МНС України від 15.08.2007р. №558), 25 березня 2015 року проведено контрольну перевірку стану готовності пунктів управління, захисних споруд, наявності планів цивільного захисту на особливий період і планів реагування на надзвичайні ситуації у м. Комсомольську.

 

У ході перевірки було дано оцінку стану готовності пунктів управління, захисних споруд та наявності планів цивільного захисту на особливий період і планів реагування на надзвичайні ситуації, надання організаційно-методичної допомоги органам управління та силам цивільного захисту щодо підвищення готовності до реагування на надзвичайні ситуації в мирний час та особливий період, запобігання їх виникненню. Також було здійснено перевірку стану виконання запропонованих актом попередньої цільової перевірки заходів.

 

До перевірки були залучені керівний склад та органи управління цивільного захисту м. Комсомольська.

 

Узагальнюючи результати контрольної перевірки, комісія визначила, що керівництвом міста проводиться системна робота щодо готовності пунктів управління, захисних споруд та наявності планів цивільного захисту на особливий період і планів реагування на надзвичайні ситуації. Готовність органів управління та сил цивільного захисту Комсомольської міської ланки Полтавської територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту населення і територій оцінюється, як “обмежено готова” до виконання завдань.

 

З метою підвищення готовності органів управління та сил цивільного захисту до реагування на надзвичайні ситуації в мирний час та особливий період, запобігання їх виникненню, вирішення проблемних питань щодо стану готовності пунктів управління, захисних споруд та наявності планів цивільного захисту на особливий період і планів реагування на надзвичайні ситуації, органам управління та силам цивільного захисту Комсомольської міської ланки Полтавської територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ населення і територій, комісія запропонувала виконати певні заходи.

 

Начальник відділу цивільного захисту, мобілізаційної роботи та охорони праці
Н.Р.Карпець