Звернення міського голови

30.03.2015, 08:56

ШАНОВНІ КОМСОМОЛЬЧАНИ!
Щорічно напередодні Великодніх свят і Дня міста комсомольчани наводять лад у своєму домі.

Не маю сумніву, що територіальна громада Комсомольська підтримає ініціативу міської влади щодо проведення двомісячника чистоти та благоустрою, який проходить з 24 березня по 24 травня.

Звертаюся до трудових колективів, представників бізнесу, депутатського корпусу, громадських організацій, релігійних громад, учнівської та студентської молоді, усіх комсомольчан із проханням долучитися до двомісячника чистоти і благоустрою.

Спільними зусиллями зробимо наше місто чистішим, домівки охайнішими, приведемо у належний санітарний стан навколишні території, долучимося до їх озеленення.

4 квітня ми також відзначаємо й День довкілля. Ця соціально-екологічна акція підтримується міською владою, громадськими організаціями та небайдужими мешканцями нашого міста. Чистота Батьківщини починається з чистоти власної оселі, вулиці, міста та села. Тож давайте разом подбаємо про наші двори, дитячі майданчики, вулиці, парки, придорожні смуги, території підприємств і установ, свої робочі місця.

Не будьмо байдужими, дбаймо про землю, на якій живемо! Разом, спільною працею зробімо все можливе, аби у нашому Комсомольську завжди панували мир і злагода, а місто ставало ще кращим і привабливішим!

 

Міський голова Сергій Андрійович Супрун