Відбіркові тури мистецького фестивалю-конкурсу «Дніпрова хвиля»

30.03.2015, 16:47

27 березня пройшли відбіркові тури мистецького фестивалю-конкурсу «Дніпрова хвиля», під час яких членами журі було переглянуто 102 номери від аматорських колективів міста. До складу журі були запрошені Дарченко І.Г. – хормейстер дитячого зразкового ансамблю пісні і танцю «Дитячий світ» (Кременчук), Косова С.В. – балетмейстер Кременчуцького Палацу культури, Понурко М.І. – режисер, керівник народного цирку «Юність» (Кременчук), Зуєва А.В. – заступник директора Комсомольського ПКіТ з творчої роботи.

 

За умовами фестивалю, учасники були представлені у трьох вікових категоріях: 1) від 6 до 10 років, 2) від 11 до 15 років, 3) від 16 до 20 років. Вони змагалися у трьох жанрах – вокальному, хореографічному та оригінальному. Члени журі визначали переможців у кожній віковій категорії у вокальному жанрі – серед солістів, дуетів, тріо та вокальних ансамблів. У хореографічному жанрі були визначені переможці в номінаціях: народна, естрадна та сучасна хореографія. Також членами журі були визначені переможці в оригінальному жанрі, куди увійшли театр моди і танцю та виконавці хореографічних композицій з елементами гімнастики й акробатики.

 

Враховуючи, що метою фестивалю є виявлення та підтримка талановитих і обдарованих дітей нашого міста, новими яскравими іменами, що вперше заявили про себе, стали: Сергій Бобков, Діна Демиденко, Ліза Савельєва, Даяна Зінець, Юлія Харчик, Поліна Атинян, Катерина Передрій.

 

Церемонія нагородження та гала-концерт переможців фестивалю «Дніпрова хвиля» заплановані 24 квітня під час святкування Дня міста. Міським головою та представниками міської влади буде вручено близько 60 дипломів переможцям.

 

Трансляцію запису гала-концерту можна буде переглянути на каналі «ГОК ТВ».


Начальник відділу культури і туризму
Зеленська І.І.