Апаратна нарада в Полтавській облдержадміністрації

31.03.2015, 11:04

30 березня в Полтавській ОДА відбулася апаратна нарада, у роботі якої взяв участь міський голова Сергій Супрун.

Першим питанням, яке розглядалося на нараді, були земельні відносини на Полтавщині та виділення земельних ділянок сільськогосподарського призначення. Доповідав з цього питання заступник начальника Головного управління Держземагентства у Полтавській області Олександр Шило. Найбільше претензій до Держземагентства було у голів РДА та сільських і селищних голів. Присутні озвучували конкретні факти, коли земельні ділянки в різних районах без відома громади передавалися у користування «чужинцям» із Львівської, Черкаської, Чернігівської області.

«Я хочу, щоб ви адекватно відреагували на все почуте у цій залі, – зауважив Валерій Головко, звертаючись до Олександра Шила. – Наполягаю, щоб земельні ділянки виділялися виключно після погодження із сільськими та селищними радами».

Валерій Головко також прокоментував, що минулого тижня він надіслав листа на ім’я віце-прем’єр-міністра Геннадія Зубка з проханням втрутитися в ситуацію і звільнити в.о.начальника ГУ Держземагентства України в Полтавській області.

Окрім того, під час апаратної наради голова Полтавської обласної ради Петро Ворона запропонував Валерію Головку підписати спільне розпорядження, щоб правоохоронні органи перевірили законність договорів про надання земельних ділянок, підписаних в.о.начальника ГУ Держземагентства в Полтавській області.

Голова Полтавської ОДА Валерій Головко ініціював залучати представників Громадської ради при облдержадміністрації до роз’яснень населенню інформації щодо оформлення житлової субсидії.

«Дивлячись на те, що сьогодні збільшується кількість людей, які можуть отримати субсидії, – це додаткове навантаження на працівників органів соціального захисту. Тому я хотів би звернутися до Громадської ради при Полтавській ОДА, щоб залучити членів ради до роз’яснювальної роботи серед населення. Бо все таки людям у віці буде важко зробити відповідні розрахунки, заповнити документи. Тому, я вважаю, потрібно ініціювати, щоб фахівці Громадської ради прийшли на засідання, щоб їм зробили роз’яснення, щоб їх навчили, далі – утворити кущові групи, які б поїхали і донесли до людей необхідну інформацію. Бо обсяг роботи дуже великий», – наголосив Валерій Головко.

Також він звернувся до голів РДА. «На скільки якісно ви поставите роботу з роз’яснення, як людині отримати субсидію, так та уся робота й піде. Велика сума грошей виділяється сьогодні на підтримку малозабезпечених громадян з боку держави, процес запущений, і я хотів би, щоб відповідальність за цю роботу була персональною. Ми повинні сьогодні зібрати усю інформацію і публікувати її на перших шпальтах видань, потрібно розробити конкретні приклади, щоб люди їх бачили і щоб вони були доступні. Сьогодні нам потрібно достойно виконати завдання, які перед нами стоять», – зазначив голова ОДА.

 

 

За матеріалами http://np.pl.ua/