Апаратна нарада

31.03.2015, 11:58

31 березня міський голова Сергій Супрун провів чергову апаратну нараду. Сергій Андрійович повідомив присутнім про фінансовий стан міста, зазначив, що коштів у міському бюджеті не вистачає. У зв’язку з чим на Міністерство фінансів України відправлено запит про можливість використання коштів екологічного фонду.

 

Очільник міста говорив про хід виконання ЗУ «Про добровільне об’єднання територіальних громад». Зокрема, 20 березня Келебердянський сільський голова А.В.Віняр, Салівський сільський голова Л.О.Бовбас, секретар  Салівської сільської ради В.К.Сорока ініціювали зустріч з міською владою Комсомольська, у ході якої  звернулися до Комсомольського міського голови з проханням розглянути можливість об’єднання територіальних громад сільських рад та Комсомольської міської ради. Салівська сільська рада вже розпочала активну роботу в даному напрямку. У суботу 28 березня в селі Салівка пройшло громадське обговорення, де територіальна громада розглядала можливісті добровільного об’єднання Салівської територіальної громади з іншими територіальними громадами. На громадське обговорення було запрошено Комсомольського міського голову Сергія Супруна, першого заступника міського голови Дмитра Бикова, заступника міського голови Юрія Муху. Участь у зборах взяла також сільський голова Пришибської сільради В.Городянко, яка запропонувала салівчанам приєднатися до Пришибської територіальної громади. Представники Салівської громади шляхом голосування одностайно вирішили приєднатися до територіальної громади Комсомольської міської ради з центром у м. Комсомольську. 

 

На початку тижня у губернатора Полтавської області Валерія Головка пройшла нарада за участю міських, селищних, сільських голів, голів районних державних адміністрацій, де розглядалися питання земельних відносин, порядок призначення субсидій, ступінь готовності регіону до дій у надзвичайних ситуаціях. Міський голова зазначив, що малозабезпеченим громадянам з боку державинадається можливість отримати фінансову підтримку, а на місцевому рівні необхідно якісно організувати роботу з роз’яснення населенню інформації щодо оформлення житлової субсидії.

 

Сергій Супрун поінформував присутніх про результати контрольної перевірки стану готовності пунктів управління, захисних споруд, наявності планів цивільного захисту на особливий період і планів реагування на надзвичайні ситуації у м. Комсомольську, що відбулася 25 березня 2015 року.

Перевіряючі дали оцінку стану підготовки міста до реагування на надзвичайні ситуації в мирний час та особливий період, запобігання їх виникненню як «обмежено готова». Недоліки, які було виявлено у ході попередньої цільової перевірки усунуто. Комісією визначено, що керівництвом міста проводиться системна робота щодо готовності пунктів управління, захисних споруд та наявності планів цивільного захисту на особливий період і планів реагування на надзвичайні ситуації та  запропоновано продовжити роботу в напрямку підготовки захисних споруд в умовах надзвичайних ситуацій.

Актуальним залишається сьогодні також питання організації та проведення навчального тренування діям у разі виникнення надзвичайних ситуацій для населення  міста. Міський голова доручив першому заступнику міського голови, начальнику відділу цивільного захисту, мобілізаційної роботи та охорони праці відпрацювати механізм проведення навчання та пообіцяв взяти особисту участь у ньому.

 

У зв’язку із загальною демобілізацією військових, які несли службу на сході України, міський голова акцентував увагу профільних заступників на необхідності відпрацювати механізм покращення житлових умов військовим, які повернулися з АТО, виділення їм земельних ділянок за зверненням, що можуть бути передані під забудову.

 

У ході апаратної наради Сергій Супрун цікавився ходом встановлення камер відеоспостереження. Перший заступник міського голови Дмитро Биков поінформував, що монтаж камер було відкладено у зв’язку із погодними умовами, днями роботу буде знову розпочато.

 

Важливим питанням також є питання встановлення приладів обліку споживання природного газу в місті. Міський голова зазначив, що для пільгової категорії населення держава виділила субсидії на встановлення таких приладів. На місцевому рівні необхідно посилити роз’яснювальну роботу, сприяти зменшенню черги на їх встановлення. Дав відповідні доручення керівництву Комсомольського відділення ПАТ «Кременчукгаз», департаменту житлово-комунального господарства, КЖЕПів.

 

У місті вже давно ведеться системна  робота в напрямку встановлення приладів обліку теплової енергії у всіх багатоповерхівках Комсомольська. З міського бюджету на це було виділено 3 млн. грн., які буде виділено КВП «Комсомольськтеплоенерго».

 

Міський голова повідомив, припинення опалювального сезону в місті відбудеться за умови наявності середньодобової температури повітря не менше ніж +8º С протягом 3 днів.