Зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Грузії в Україні Міхеїлом Уклебою

2.04.2015, 13:50

Делегація учнівської молоді на чолі із заступником міського голови Надією Угнічевої, секретарем Комсомольської міської ради Світланою Калашнік 1 квітня відвідали Посольство Грузії в Україні, розташоване у м.Києві.

 

У затишній залі Посольства відбулася зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Грузії в Україні Міхеїлом Уклебою. Пан Посол щиро привітав дітей, учасників міської «Знайомимося з Грузією», розповів про дружні зв’язки між нашими державами, в першу чергу торгово-економічними партнерами, товарообіг яких у 2014 році становив 686 млн. дол. Україна входить у п’ятірку найкращих торгово-економічних партнерів Грузії. Пан Посол наголосив, що український і грузинський народи об’єднує не тільки спільна історія, а й прагнення до свободи, за яку необхідно боротися.

 

Секретар міської ради Світлана Калашнік розповіла про місто, його економічні й інвестиційні можливості, про бюджетоутворювальні підприємства – ВАТ «Полтавський ГЗК» і ТОВ «Єристівський ГЗК», тісну співпрацю із Благодійним фондом «Полтавського ГЗК».

 

Заступник міського голови Надія Угнічева зупинилася на розвитку молодіжної політики в Комсомольську: робота із 20 партнерськими організаціями, проведення щорічних молодіжних форумів, вікторин із вивчення культури, традицій, географії та економіки країн Європи, Азії, Африки. Надія Дмитрівна підкреслила, що з 2002 року реалізовано більше 50 молодіжних проектів, які на 90% фінансуються із міського бюджету за підтримки малого та середнього бізнесу. Делегації молоді були прийняті в представництвах 12 країн. За ці роки м.Комсомольськом підписано Угоди про співпрацю із містами Орхей і Унгени (Республіка Молдова), Жодіно (Республіка Білорусь), Комсомольськ (Російськая Федерація), Рацибож (Республіка Польща), Кармель (Ізраіль).

 

Під час зустрічі школярі цікавилися у Пана Посла цікавими місцями Грузії, його уподобаннями у стравах. Переможець міської вікторини Богдан Дмитерко вручив Міхеїлу Уклебі найкращі роботи учасників вікторини, представники кожного навчального закладу міста подарували вироби, виготовлені власноруч.

 

Для гостей Пан Посол провів екскурсію по Посольству, розповів про роботу дипломатичного представництва.