Засідання громадської ради в новому складі

3.04.2015, 09:32

2 квітня у великій залі виконкому Комсомольської міської ради Полтавської області відбулося засідання громадської ради при Комсомольській міській раді в новому складі. На порядку денному стояли питання схвалення проекту Положення про громадську раду, затвердження регламенту громадської ради, обрання голови громадської ради, його заступників, секретарів громадської ради, створення постійних комітетів та затвердження їх складу, призначення дати наступного засідання.

 

Одноголосно головою міської ради обрано Дмитра Вінівітіна, його заступниками – Олександра Красільнікова та Сергія Нестеренка, секретарями – Наталію Полову та Антоніну Кулієву.

 

Також були створені постійні комітети громадської ради: комітет з гуманітарних питань (з питань освіти, охорони здоров’я, культури та туризму, дітей, сім’ї, молоді, спорту), комітет з питань правоохоронної діяльності та моралі, комітет з питань життєдіяльності населення пільгових категорій та першопрохідців, комітет з питань підприємницької діяльності, комітет з питань архітектури, земельних, екологічних та питань житлово-комунального господарства.

 

Наступне засідання громадської ради при Комсомольській міській раді відбудеться 14 травня.