У виконкомі міської ради відбулася нарада з відпрацювання механізму надання житлових субсидій

6.04.2015, 14:27

У понеділок 06 квітня за головування міського голови Сергія Супруна у малій залі виконкому відбулася нарада з питань організації процесу надання житлових субсидій мешканцям міста Комсомольська. Участь у нараді взяли секретар Комсомольської міської ради Світлана Калашнік, перший заступник міського голови Дмитро Биков, заступник міського голови Юрій Муха, начальник управління праці та соціального захисту населення Світлана Чернявська, заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Ірина Деревягіна, начальник відділу грошових виплат та компенсацій Ольга Бандурко, в.о. директора департаменту житлово-комунального господарства Альбіна Овчаренко, керівники КЖЕПів, ОСББ, ЗМІ.

З вступним словом виступив очільник міста, який став ініціатором проведення такої наради. Сергій Супрун наголосив на необхідності досконально розібрати та узгодити механізм надання житлових субсидій у Комсомольську, опрацювати теоретично та на конкретних прикладах, провести відповідну інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення.

Присутні ознайомилися із презентацією, підготовленою фахівцями управління праці та соціального захисту населення.

Начальник управління праці та соціального захисту населення Світлана Чернявська ввела присутніх у курс справ з питань реформування системи надання житлових субсидій населенню. Зазначила, що всю необхідну інформацію з даного питання вже розміщено на офіційному сайті міської ради (http://www.hp-rada.gov.ua/index.php).

Заслухали роз’яснення начальника відділу грошових виплат та компенсацій Ольги Бандурко.

Міський голова доручив керівництву департаменту житлово-комунального господарства підготувати відповідні бланки заяв, які буде передано у КЖЕПи, директорам КЖЕПів та головам ОСББ - ознайомитися із матеріалами щодо надання житлових субсидій, роздрукувати необхідні документи та розмістити їх на інформаційних дошках на кожен під’їзд.