Комсомольськ у скорботі

6.04.2015, 16:11

Комсомольська територіальна громада із глибоким сумом сприйняла трагічну звістку про загибель у зоні АТО ще одного земляка, мобілізованого Комсомольсько-Козельщинським об’єднаним міським військовим комісаріатом на військову службу 22 серпня 2014 року. Страшна звістка знову сколихнула громадськість наддніпрянського міста: на 33 році обірвалося життя Сергія Миколайовича Гирмана, рядового військової частини польової пошти 2603 Збройних сил України. Безжальна війна за мить відібрала його у родини, друзів, колег.

У мирний час Сергій Миколайович працював на ВАТ «Полтавський ГЗК» в СПУ слюсарем, виховував 2 діточок. Комсомольчани втратили непересічного громадянина, справжнього патріота, відповідального працівника, люблячого сина, батька, чоловіка. Він був комунікабельною особистістю, здавалося, що саме життя вирує навколо нього.

 Комсомольська міська рада разом із усією територіальною громадою міста Комсомольська щиро розділяють усю глибину болю втрати з рідними та близькими Сергія Миколайовича. Він увічнив себе у добрій справі – боротьбі за мир і волю Батьківщини. Був, є і буде частиною історії незалежної України. Світла пам’ять про Сергія Миколайовича збережеться в серцях усіх, хто його знав і любив, а його добрі справи житимуть у ділах рідних, близьких, друзів. Вічна йому пам'ять!

У Комсомольську силами міської влади та Полтавського гірничо-збагачувального комбінату біля Свято-Миколаївського собору було організовано громадянську панахиду за загиблим. Представники міської влади, керівництво ВАТ «Полтавський ГЗК», територіальна громада, колеги, друзі, знайомі в останній раз прийшли попрощатися з героєм, несли, перев’язані траурною стрічкою живі квіти, барвисті вінки й корзини. Відспівування пройшло у Свято-Миколаївському соборі. Поховання  відбулося на кладовищі у селі Кияшки, де зібралися всі односельці Сергія Миколайовича.

Перед громадою виступили Комсомольський міський голова Сергій Супрун, Дмитрівський сільський голова Антоніна Прядко, перший заступник голови правління ВАТ «Полтавський ГЗК» Володимир Іванов, командир 40 батальйону підполковник, Герой України Віктор Почерняєв. Вшанували пам'ять Сергія Миколайовича Гирмана прощальним словом.  На честь героя пролунав трикратний залп.

Сумно. Чужого горя не буває – це нещастя стало спільним не тільки для Кияшок, Дмитрівки, Комсомольська, а й для всієї України. Країна втрачає своїх найкращих синів. Схиляємо голови, віддаючи данину пам’яті Сергію Миколайовичу. Нехай Господь прийме його у Царстві Небеснім, а рідна земля буде йому пухом!