День довкілля в місті Комсомольську

6.04.2015, 16:47

У рамках проведення двомісячника чистоти та благоустрою в місті Комсомольську з 2 по 4 квітня пройшла соціально-екологічна акція «День довкілля» за підтримки міської влади, громадських організацій, трудових колективів підприємств, установ, організацій та небайдужих мешканців нашого міста.

Чистота Батьківщини починається з чистоти власної оселі, вулиці, міста та села. Тому необхідно разом дбати про наші двори, дитячі майданчики, вулиці, парки, придорожні смуги, території підприємств і установ, свої робочі місця.

На підтримку загальноміської соціально-екологічної акції виконавчий комітет Комсомольської міської ради вийшов прибирати закріплену за ним територію, що простяглася від тополиного гаю до яхт-клубу. Учасники толоки прибирали берег Дніпра від сміття.

До прибирання також долучилися мешканці Комсомольська, які навели порядок у куточках відпочинку біля своїх під’їздів, на дитячих майданчиках, подвір’ях.

За інформацією сектору екології та озеленення міста департаменту житлово-комунального господарства, у ході проведення двомісячника чистоти та благоустрою ліквідовано п’ятнадцять несанкціонованих сміттєзвалищ, об’ємом 135 м³.