Увага інформація!!

10.06.2009, 16:01

Відділ соціального обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці Комсомольського управління праці та соціального захисту населення інформує, що інваліди та діти-інваліди мають право безкоштовно забезпечуватись технічними та іншими засобами реабілітації згідно з ілюстрованими каталогами, розробленими Міністерством праці та соціального захисту населення.

Для постановки на облік для отримання необхідного технічного засобу реабілітації, інваліду, законному представнику дитини-інваліда треба звернутись у 112 кабінет міськвиконкому з паспортом (або свідоцтвом про народження для дітей-інвалідів), ідентифікаційним кодом (при наявності), пенсійним посвідченням (при наявності), довідкою МСЕК про групу інвалідності, індивідуальною програмою реабілітації інваліда (якщо інвалідність встановлена після 01.01.2007р.), довідкою з ЖЕК про місце реєстрації та склад сім'ї інваліда. Якщо інвалідність встановлена до 01.01.2007р., то необхідно звернутись у кабінет ВКК міської лікарні та отримати направлення ВКК з зазначенням шифру відповідних технічних засобів реабілітації, яких потребує інвалід.

Відділ соціального обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці Комсомольського управління праці та соціального захисту населення веде прийом громадян міста у вівторок та четвер з 800 до 1600 у 112 кабінеті міськвиконкому. За довідками звертатись по тел. 2-25-72.