Збори мешканців села Келеберди

8.04.2015, 15:08

5 квітня в Келеберді в приміщенні клубу відбулися збори мешканців села. Обговорювалася низка питань. Головне – «Про добровільне приєднання територіальної громади Келебердянської сільської ради до Комсомольська». Сільський голова Аліна Віняр виступила з короткою промовою. Вона розповіла про довготривалі стосунки з містом, постійну допомогу з боку адміністрації Комсомольська, головного містоутворюючого підприємства ВАТ «ПГЗК». І повідомила, що Келеберда має приєднатися  згідно з ЗакономУкраїни «Про добровільне об’єднання територіальних громад» або до с. Пришиб (один із найкрупніших населених пунктів Кременчуцького району, що знаходиться поблизу), або до м. Комсомольська. Звичайно, це повинна вирішити громада села.

 

У зборах, як мешканець Келеберди, брав участь міський голова Комсомольська С.А.Супрун. Сергій Андрійович у своїй промові розповів про соціально – економічну ситуацію міста, про стратегію його розвитку. І говорив про те, що в сільських населених пунктах, і в Келеберді теж, мають працювати і пошта, і амбулаторія сімейної медицини чи фельдшерсько – акушерський пункт, люди повинні бути забезпечені транспортом загального користування, зовнішнім освітленням вулиць. Слід подбати про підвезення шкільним автобусом дітей до шкіл і ДНЗ, бо відкривати їх у селі недоцільно через те, що мало дітей. Потрібно створити людям зручні умови! 

 

Міський голова у своїй промові наголосив: «Закон України «Про добровільне обєднання територіальних громад» направлений на покращення умов життя сіл, забезпечення їх різноманітними якісними послугами. У разі приєднання до Комсомольська Келеберда користуватиметься тими ж послугами, що і мешканці міста.

 

Сергій Андрійович відповів на питання, які цікавили келебердян. Депутат сільської ради Василь Рудик вніс пропозицію про добровільне приєднання села Келеберди до Комсомольська. Громада його підтримала.

 

Наталія Степаненко