Урочистості з нагоди 90-річного ювілею

9.04.2015, 16:07

09 квітня в територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) «Калина» відбувся урочистий захід з нагоди 90-річного ювілею відомих комсомольчан, першопрохідців: Івана Васильовича Боня, Олександра Кіндратовича Шайдта!

 

ТЦСО «Калина» гостинно відчинив двері для членів клубу першопрохідців «Полтавська магнітка», гостей, ЗМІ, які прийшли вшанувати довгожителів. Колектив ТЦСО «Калина» на чолі із директором Лідою Василівною Бабич організували урочистості з нагоди знаменної дати.

 

На день народження завітали міський голова Сергій Андрійович Супрун, директор з управління персоналом та побуту ВАТ «Полтавський ГЗК» Олена Петрівна Бойченко, начальник управління праці та соціального захисту населення Світлана Петрівна Чернявська. Почесні гості сердечно привітали Івана Васильовича та Олександра Кіндратовича з 90 річницею, вручили квіти, подарунки.

 

Сьогодні на адресу ювілярів пролунало багато сердечних слів: поваги, щирої подяки, побажань міцного здоров’я, благополуччя, злагоди й достатку, сил та наснаги, довгих років життя, щедрих та радісних подій, у колі близьких людей відсвяткувати ще не один день народження. ТОВ «Телерадіокомпанія «ГОК» приготувала для іменинників відеовітання, які іменинники переглянули із великим задоволенням. На честь Івана Васильовича та Олександра Кіндратовича декламували вірш, заспівали ліричну пісню. Як і годиться на день народження, ювілярам вручили іменинний пиріг.

 

Іван Васильович й Олександр Кіндратович знані як компетентні та грамотні працівники,     ініціативні й ділові особистості, які плідно працюють на благо рідного міста, люблячі чоловіки й батьки, дідусі. Їх поважають колеги, друзі, люблять рідні та близькі. На своєму віку вони пережили війну, усе життя невтомно працювали і пройшли усі випробування долі з гідністю та вірою в серці, адже людяність, доброта, працелюбність подолали усі негаразди. Їх суспільно-громадська  діяльність заслуговує глибокої людської шани, їх мудрість та життєвий досвід необхідно передавати молодому поколінню.