Апаратна нарада виконавчих органів Комсомольської міської ради

14.04.2015, 13:05

Апаратна нарада виконавчих органів Комсомольської міської ради 14 квітня пройшла за головування першого заступника міського голови Дмитра Бикова.

Дмитро Геннадійович розпочав нараду з хвилини мовчання за загиблим на Сході України комсомольчанином Сергієм Миколайовичем Гирманом.

Акцентував увагу присутніх на Законах України: «Про доступ до архівів репресивних органів комуністичного тоталітарного режиму 1917-1991 років», «Про правовий статус та вшанування пам'яті учасників боротьби за незалежність України у ХХ столітті», «Про увічнення перемоги над нацизмом в Другій світовій війні 1939–1945», «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режимів та заборону пропаганди їхньої символіки», ухвалених Верховною Радою. У парламенті ці закони назвали «декомунізаційним пакетом». Після набуття чинності законів мають знести пам'ятники комуністичним діячам, перейменувати міста та вулиці, відкрити архіви усіх каральних органів СРСР та заборонити радянську символіку. До проведення процесу перейменувань у місті обов’язково будуть залучені громада і ЗМІ.

Перший заступник міського голови підвів підсумки завершення опалювального сезону, яке відбулося 10 квітня, зобов’язав підприємства комунальної галузі розпочати підготовку до нового опалювального сезону, ставлячи за мету скоротити фінансове навантаження на мешканців міста. Підкреслив, що сьогодні розпочинає роботу програма 50/50 із встановлення будинкових приладів обліку теплової енергії із залученням коштів мешканців будинків: в ОСББ «Дніпро» по вул.Леніна, 81.

Місто Комсомольськ прийняло пропозицію стати партнером проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» для участі в компоненті розвитку міст протягом 2015-2017 років. Основне завдання проекту – надання підтримки органам місцевого самоврядування та місцевим громадам у реформування відносин в житловому секторі, створенні та розвитку ОСББ (об’єднання співвласників багатоквартирних будинків), організації та проведенні капітальних ремонтів конструктивних елементів та/або інженерно-технічних систем багатоквартирних будинків, у яких функціонують ОСББ, реалізація заходів з підвищення енергоефективності будинків.

На сесію Комсомольської міської ради винесено питання, що стосуються утримання підприємств житлово-комунальної галузі, виділення коштів на заміну трубопроводів питної води, теплотраси, придбання техніки для ВУВКГ.

За інформацією сайту Міністерства оборони України, на виконання доручення Президента України всі військові підрозділи переведені до складу Збройних сил України або Національної гвардії України. Мобілізованих бійців, призваних Комсомольсько-Козельщинським ОМВК, Благодійним фондом «Полтавського ГЗК» станом на 14.04.2015 забезпечено обмундируванням на суму більше 2 млн. грн.: придбано 230 бронежилетів, 160 захисних протиосколочних комірів, 250 комплектів літнього й зимового одягу, 270 пар демісезонного й зимового військового взуття, 140 комплектів термобілизни, 300спальних мішків, 100 військових рюкзаків. Сьогодні для демобілізованих необхідно забезпечити отримання реабілітації та посвідчення учасника АТО, що дасть змогу отримання пільг. Міською владою розроблений ряд заходів, який буде реалізовуватися. Станом на 14.04.2015 ВАТ «Полтавський ГЗК» і ТОВ «Єристівський ГЗК» забезпечили 8 бійців разом із родинами оздоровленням. ЦСССДМ проведено обстеження і складено соціальні паспорти 47 сімей учасників АТО.

На контролі залишається питання щодо громадян, які переселяються із Донецької та Луганської областей. На обліку в міському штабі перебуває 1195 осіб (641 сім’я, із них 278 дітей). 455 сім’ям (848 осіб) призначено щомісячну адресну допомогу для покриття витрат на проживання, в т.ч. на оплату житлово-комунальних послуг; 89 особам призначено державні соціальні допомоги за місцем фактичного проживання. До КП готель «Славутич» на даний час поселено 28 сімей (70 осіб, із них 25 дітей).

Дмитро Геннадійович привітав футбольну команду «Гірник-Спорт» із перемогою у матчі із командою м.Тернополя (4:0), із гідним третім місцем на чемпіонаті України серед команд І ліги.

Начальник відділу культури і туризму Ірина Зеленська ознайомила присутніх із заходами, які будуть проходити в місті з нагоди 55-річчя Комсомольська та 29 річниці аварії на Чорнобильській АЕС.

Представник Комсомольського міського відділу Управління ДСНС України у Полтавській області доповів по ситуацію станом на 14.04.2015: 11 квітня була пожежа в садовому товаристві «Юність».

Начальник Комсомольського міськрайонного управління Головного управління Держсанепідслужби у Полтавській області Олексій Кістеньов повідомив про те, що у пробах питної, річкової води відхилень не зафіксовано. Спалахів захворювань у місті немає, показник на ГРВЗ нижчий епідпорогового на 55%. На даний час відбувається реструктуризація служби.

Начальник відділу фізичної культури і спорту Віктор Подрезан доповів про досягнення спортсменів Комсомольська, про підготовку до чемпіонату України з греблі на човнах класу «Дракон», який буде проходити в нашому місті.