Сесія Комсомольської міськради

15.04.2015, 14:04

Перше пленарне засідання п’ятдесят шостої сесії Комсомольської міської ради Полтавської області шостого скликання відбулося 15 квітня.

 

На початку сесії міський голова Сергій Супрун представив депутатам міської ради новопризначеного прокурора міста, радника юстиції Артема Бугайця.

 

Начальник управління праці та соціального захисту населення Світлана Чернявська прокоментувала внесені зміни та доповнення до міської Комплексної програми соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями на 2013 – 2020 роки.

 

Депутати міської ради затвердили Порядок організації відпочинку (з наданням оздоровчих послуг) демобілізованих військовослужбовців, які проходили службу в районах проведення антитерористичної операції та членів їх сімей (дружина (чоловік), неповнолітні діти) в 2015 році.

 

Внесли зміни до Положення про порядок та умови надання разової грошової допомоги.

 

Головний спеціаліст відділу культури та туризму Марина Сидорчук озвучила основні положення Програми забезпечення культурного дозвілля для жителів м. Комсомольська із залученням муніципального духового оркестру на 2015 рік, яка була підтримана депутатами міської ради.

 

У ході пленарного засідання розглянули та затвердили проекти рішень «Про нагородження відзнакою міської ради «Вдячність громади»», «Про погодження Положення про громадську раду при Комсомольській міській раді Полтавської області», «Про внесення змін до структури та чисельності виконавчих органів Комсомольської міської ради Полтавської області».

 

Питання житлово-комунального господарства доповідав Василюк Петро Борисович – директор департаменту житлово-комунального господарства. Депутати Комсомольської міської ради опрацювали питання про внесення змін до переліку заходів, видатки на які у 2015 році будуть проводитися за рахунок коштів фонду охорони навколишнього природного середовища. Затвердили в новій редакції заходи по виконанню програми «Капітальний ремонт житлового фонду міста Комсомольська» на 2015 рік, внесли зміни у додаток до рішення 55 сесії 6 скликання «Про затвердження заходів по благоустрою міста на 2015 рік» та у додаток до рішення 54 сесії 6 скликання «Про затвердження заходів по утриманню вулично-дорожньої мережі на 2015 рік».

 

Баландіна Валентина Іванівна – начальник фінансового управління поінформувала про внесення змін до показників міського бюджету на 2015 рік.

 

У ході засідання сесії міської ради також опрацювали питання економічної політики:

1.  Про визнання будинкових приладів обліку холодної води об’єктами права комунальної власності територіальної громади м. Комсомольська та передачу їх до статутного капіталу КП ВУВКГ.

2.  Про затвердження розміру статутного капіталу та змін до статуту КЖЕП №5.

3.  Про внесення змін до рішення 24 сесії міської ради шостого скликання від 18.09.2012 щодо надання згоди на залучення приватних інвестицій у будівництво розважального комплексу.

4.  Про внесення змін до рішення п’ятдесят третьої сесії Комсомольської міської ради шостого скликання від 27.01.2015 р. «Про затвердження ставок та встановлення пільг щодо податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки».

 

Розглянули та погодили проекти рішень щодо поновлення прав користування земельними ділянками, підготовлені відділом економічного аналізу та контролю, проекти рішень, підготовлені фахівцями управління архітектури і містобудування.

 

Депутат Комсомольської міської ради, начальник відділу культури і туризму Ірина Зеленська озвучила програму культурно-мистецьких заходів, присвячених відзначенню 55-річного ювілею міста, запросила депутатів міської ради долучитися до них.

 

Міський голова Сергій Супрун повідомив депутатів міськради про результати засідання експертної ради обласного ресурсного центру «Активний розвиток територій», яке відбулося в Полтаві 14 квітня з ініціативи голови обласної ради Петра Ворони та голови облдержадміністрації Валерія Головка. Міський голова зазначив, що у ході засідання обговорювався механізм реформування адміністративно-територіального устрою. Виступаючі наголосили на необхідності вироблення єдиного державницького підходу до питання проведення реформ, напрацювання матеріалів, які дадуть громадянам картину переваг реформування. За результатами засідання напрацьовано ряд пропозицій експертної ради, що будуть направлені до Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Очільник Комсомольська поінформував депутатів про роботу міської влади, яка ведеться в напрямку вирішення питання подовження терміну постачання природного газу КВП «Комсомольськтеплоенерго» з метою продовження подачі гарячої води населенню міста. Міський голова прокоментував, що сьогодні це питання стоїть гостро, влада звернулася по допомогу до голови Полтавської облдержадміністрації, проблему буде піднято на загальнодержавному рівні. Необхідно зробити все, щоб послуга постачання гарячої води для мешканців міста надавалася і надалі.