ПРОВЕДЕНО РОЗШИРЕНЕ ОБ’ЄКТОВЕ ТРЕНУВАННЯ З ПИТАНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ

17.04.2015, 09:22

16 квітня на хлораторній КП «ВУВКГ» Комсомольської міської ради» пройшло розширене об’єктове тренування з питань цивільного захисту населення із залученням спеціальних служб міста.

 

Участь у заході взяли перший заступник міського голови Дмитро Биков, начальник відділу цивільного захисту, мобілізаційної роботи та охорони праці Неля Карпець, директор КП «ВУВКГ» Комсомольської міської ради» Олександр Чуприна, працівники КП «ВУВКГ», головний інженер КЖЕП № 4 Віталій Ажажа, заступник голови  органу самоорганізації населення «Комітет мікрорайонів приватної забудови «Тріада-21» Олена Потока, представники підстанції екстреної медичної допомоги, правоохоронних органів,  ВДАІ, пожежної служби, санепідслужби, ЗМІ.

 

Основним завданням об’єктового тренування було відпрацювання практичних навичок працівників КП «ВУВКГ», служб міста, задіяних у разі виникнення надзвичайних ситуацій, мешканців Комсомольська, які можуть потрапити в зону дії.

 

З метою закріплення теорії на практиці першим заступником міського голови Дмитром Биковим оголошено умовну ввідну та початок навчання. На подвір’ї комунального підприємства змодельовано аварійну ситуацію розгерметизації та витоку  хлору. У присутності ЗМІ представники служб відпрацювали практичні навики з локалізації та ліквідації наслідків витоку хлору, розшуку та рятування умовно-постраждалих, надання їм медичної долікарської допомоги.

 

За результатами навчання о 15.00 у великій залі виконкому провели засідання, де підвели підсумки спеціального об’єктового тренування на хлораторній КП «ВУВКГ».

 

Начальник відділу цивільного захисту, мобілізаційної роботи та охорони праці Неля Карпець у своєму виступі зазначила: завдяки злагодженій командній роботі служби з реагування на надзвичайні ситуації вчасно та в повній мірі відпрацювали ввідну. Протягом останніх 3 місяців у Комсомольську було проведено активну роботу в напрямку цивільного захисту населення в разі виникнення надзвичайних ситуацій. Такі тренування будуть проходити й надалі, зокрема із залученням членів штабу з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, спеціальних служб цивільного захисту.

 

Директор КП «ВУВКГ» Комсомольської міської ради» Олександр Чуприна повідомив, що фахівцями КП «ВУВКГ» для мешканців мікрорайону Золотнище розроблено пам’ятку про порядок дій при виникненні аварійних ситуацій на хлораторній КП ВУВКГ, яку буде доведено до їх відома. Завантажити пам'ятку

 

Перший заступник міського голови подякував усім за роботу, наголосив, що проведені об’єктові тренування допомогли внести корективи та вдосконалити роботу з цивільного захисту населення у даному напрямку.