Відбулося засідання організаційного комітету

17.04.2015, 14:09

16 квітня відбулося засідання організаційного комітету з нагоди проведення в м. Комсомольську загальноміських заходів – благодійного фестивалю «Діти-дітям», урочистої церемонії відзначення кращого досвіду сімейного виховання «Сім’я року – 2015», церемонії нагородження талановитих та обдарованих дітей «Твоє майбутнє, Комсомольськ».

 

Засідання вела заступник міського голови Надія Угнічева. Звертаючись до учасників організаційного комітету Надія Дмитрівна наголосила, що дитячі заходи, організовані відділом у справах сім’ї та молоді виконкому Комсомольської міської ради, є традиційними і завжди проходять на високому рівні. Тому необхідно і в 2015 році провести їх на належному рівні, щоб жоден номінант не залишився поза увагою, виважено підійти до відбору кандидатів у колективах.

 

Головний спеціаліст відділу у справах сім’ї та молоді Оксана Гончар ознайомила учасників оргкомітету із термінами проведення заходів, їх учасниками, місцем проведення.

Благодійний фестиваль «Діти-дітям» відбудеться 22 квітня о 17:00 у великому залі Палацу культури і творчості. Фестиваль проходить в рамках проекту «Центр глобального молодіжного партнерства» (проект ЗОШ № 6). Учасниками фестивалю є творчі колективи навчальних закладів та танцювальний колектив «РЕМА». Зібрані кошти будуть перераховані у фонд акції «Милосердя» для лікування і оздоровлення дітей-інвалідів. На сьогодні в місті перебуває на обліку близько 180 дітей-інвалідів. У минулому році з фонду «Милосердя» була надана допомога 24 родинам на загальну суму 10 тис. 400 грн.

Урочиста церемонія відзначення кращого досвіду сімейного виховання «Сім’я року – 2015» відбудеться 12 травня о 16:00 в малому залі Палацу культури і творчості. Кандидатури визначають колективи навчально-виховних та дошкільних закладів. У 2014 році в церемонії взяли участь 19 родин. На «Сім’ю року» будуть запрошені матері-героїні.

Церемонія нагородження талановитих та обдарованих дітей у галузі освіти і культури «Твоє майбутнє, Комсомольськ» відбудеться 20 травня о 15:00 у великому залі Палацу культури і творчості. У 2014 році було нагороджено 260 учасників.

 

Учасники засідання обговорили організаційні питання, визначили відповідальних, встановили терміни подачі заявок.

 

Начальник відділу культури і туризму Ірина Зеленська поінформувала представників навчальних закладів міста про заплановані заходи з нагоди відзначення 55 річниці з дня заснування міста Комсомольська.