Виставка «Моя Україна – мистецька країна»

20.04.2015, 11:05

Днями у ПСМНЗ «Дитяча художня школа» відбулася виставка робіт учнів та викладачів навчального закладу з нагоди 55-річчя з дня заснування міста Комсомольська «Моя Україна – мистецька країна».

Директор художньої школи Ольга Чередніченко разом із вихованцями хлібом-сіллю зустріли почесних гостей відкриття святкової виставки. На захід завітали заступник міського голови Надія Угнічева, начальник відділу культури і туризму Ірина Зеленська, начальник служби у справах дітей Лариса Василенко, головний спеціаліст відділу у справах сім’ї та молоді Оксана Гончар, представники ЗМІ.

Відкриваючи святкову виставку, заступник міського голови Надія Угнічева подякувала дітям і викладачам за надану можливість насолоджуватися їхніми прекрасними творами, за здобуття нових знань про світ українського мистецтва.

Для почесних гостей Ольга Миколаївна провела екскурсію закладом. А відкриття виставки відбулося в затишному навчальному класі, нещодавно відремонтованому за сприяння Благодійного фонду «Полтавського ГЗК». Викладачі ПСМНЗ «Дитяча художня школа» на чолі із директором познайомили присутніх із роботами, які демонструються на виставці, із технікою їх виконання. А дивитися було на що!

Це і різнобарвні витинанки – паперові прикраси, відомі в Україні ще з першої половини ХІХ століття; «теплі» картини із вовни (нова техніка «вовняна акварель»); чудові ескізи Великодніх писанок – стародавні форми українського народного розпису; яскраві картини із солоного тіста – родинні обереги; полтавські вишивки; гончарні вироби із яскравими розписами; ляльки-мотанки – стародавній вид мистецтва, який створювався на добро і злагоду, на мир і щастя; вироби із петриківським розписом – візитна картка України, наша культура, наше коріння.

Вихованки ПСМНЗ «Дитяча художня школа» провели майстер-клас із вишивки гладдю і розпису Великодніх писанок воском.

Чудову атмосферу українського свята створювала гра дуету бандуристів ПКіТ