Урочиста сесія Комсомольської міської ради

21.04.2015, 16:52

21 квітня у великій залі виконавчого комітету Комсомольської міської ради Полтавської області за головування міського голови Сергія Андрійовича Супруна відбулося ІІ пленарне засідання 56 сесії міської ради, присвячене 55-річчю міста.

 

З нагоди урочистостей у фойє великої зали гості могли ознайомитися із виставкою архівних фото «Вони будували Комсомольськ», підготовленою працівниками архівного відділу.

 

Урочисте засідання було відкрито під звуки Державного Гмну України у виконанні Муніципального духового оркестру. У залі міської ради були присутні 31 депутат міської ради, секретар Комсомольської міської ради Світлана Олександрівна Калашнік, перший заступник міського голови Дмитро Геннадійович Биков, заступник міського голови Надія Дмитрівна Угнічева, заступник міського голови Юрій Миколайович Муха, керівники структурних підрозділів міської ради, виконкому, представники територіальної громади, ЗМІ.

 

На святковий захід завітали депутат обласної ради від міста Комсомольська Іван Максимович Бобков; екс-голова виконавчого комітету Комсомольської міської ради, депутат обласної ради Анатолій Миколайович Трефілов; екс-міський голова Комсомольська та Почесний громадянин міста Олександр Павлович Попов; Почесні громадяни міста: Володимир Сергійович Афонін, Володимир Федорович Бадагов, Микола Іванович Коробков, Олександр Сергійович Красуля, Митрополит Полтавський і Миргородський Филип; члени сімей Почесних громадян міста, яких вже не має в живих.

Сергій Андрійович Супрун виступив з урочистою промовою, у якій окреслив успіхи та здобутки, досягнення територіальної громади, щиро привітав усіх з нагоди ювілейної дати 55-річчя Комсомольська, подякував комсомольчанам за турботу про розвиток міста та добробут його мешканців, за працелюбність, наполегливість, професіоналізм, любов і вірність Комсомольську. «Своїми вагомими здобутками місто завдячує працелюбним і талановитим жителям, які 55 років поспіль своєю наполегливою працею, умілими руками і стараннями день у день змінювали життя на краще. Саме вони створили для нас унікальну спадщину. Завдяки їх натхненню, працелюбності, самовідданості та наполегливості розвивається сучасний Комсомольськ, з кожним новим роком стає привабливішим для гостей та інвесторів. З усією відповідальністю можу сказати: місто має усі можливості для процвітання, свого успішного поступу в майбутнє. Попереду – багато роботи, багато планів, які за вашої підтримки, упевнений, вдасться втілити в життя. Ми й надалі будемо розбудовувати наше місто й робити його ще більш красивим та затишним. Вірю, що спільними зусиллями ми досягнемо цієї мети. Дорогі комсомольчани, щиро дякую кожному з вас за все, що ви робили та робите для рідного міста. У сьогоднішній святковий день від імені Комсомольської міської ради, її виконавчого комітету та від себе особисто щиро вітаю всіх із Днем міста. Нехай Комсомольськ процвітає, а в кожній домівці панують мир і спокій, злагода. Бажаю вам міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя і здійснення найзаповітніших мрій. Хай буде Боже благословення над містом і Україною!», - зазначив очільник міста.

Представники територіальної громади хвилиною мовчання вшанували світлу пам'ять тих земляків, яких не має з нами.

Присутні переглянули презентаційний відео-ролик про місто, змонтований силами ТОВ «Телерадіокомпанія «ГОК» до 55-річчя Комсомольська.

 

З вітальним словом виступили голова ради клубу першопрохідників «Полтавська магнітка» Володимир Миколайович Лісняк, голова спілки «Першозасновників» ВАТ «Полтавський ГЗК» Анатолій Максимович Антонець. Супрун С.А. подякував усім першопрохідцям за їх невтомні руки, що побудували місто-красень, за виховання підростаючого покоління, вручив наручні годинники та цукерки.

 

Привітати територіальну громаду з ювілеєм Комсомольська прибув почесний гість з Полтави: Олег Євгенович Пругло – перший заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації. Він сердечно привітав комсомольчан зі святом, побажав мешканцям здоров’я, благополуччя, вручив подарунки та відзнаки.

 

На згадку про 55-річчя присутнім керманичам міста вручили пам’ятні подарунки.

 

Теплі привітальні слова прозвучали від першого заступника голови правління ВАТ «Полтавський ГЗК» Володимира Станіславовича Іванова, від Почесного громадянина міста Комсомольська, який з 1994 по 2007 роки обіймав посаду міського голови, Олександра Павловича Попова.

 

У ході урочистостей міський голова С.А.Супрун за особливі заслуги вручив відзнаки «Почесний громадянин міста Комсомольська», квіти, вишиванки заступнику голови Правління з технічних питань ВАТ «Полтавський ГЗК» Красулі Олександру Сергійовичу, Митрополиту Полтавському і Миргородському Филипу. З нагоди ювілею міста усім Почесним громадянам Комсомольська вручили цінні подарунки.

 

Комсомольчан було відзначено Грамотами Полтавської обласної ради, Почесною грамотою Полтавської обласної державної адміністрації, Почесною грамотою виконавчого комітету Комсомольської міської ради, Подякою міського голови.

Відзнакою Комсомольської міської ради «Вдячність громади» нагороджено 29 осіб.

 

До 55-річчя міста Комсомольська відзначено кращі трудові колективи, підприємства, організації, установи та їх працівників.

 

Щиру вдячність виконавчого комітету Комсомольської міської ради оголошено:

  • Клубу першопрохідників «Полтавська магнітка»;
  • Спілці першозасновників відкритого акціонерного товариства «Полтавський ГЗК»;
  • колективу Комсомольського історико - краєзнавчого музею;
  • колективу Комунального позашкільного спеціалізованого мистецького навчального закладу «Дитяча музична школа Комсомольської міської ради Полтавської області»;
  • колективу комунального виробничого підприємства «Комсомольськтеплоенерго»;
  • Спілці ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) міста Комсомольська Полтавської області;
  • колективу Комсомольсько-Козельщинського об’єднаного міського військового комісаріату;
  • колективу Комсомольського міського суду Полтавської області;
  • Благодійному фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату»;
  • Відкритому акціонерному товариству «Полтавський ГЗК».

 

Депутатам Комсомольської міської ради на згадку про діяльність в органах місцевого самоврядування вручили символічні подарунки. Міський голова Сергій Супрун ще раз привітав присутніх зі святом, запросив долучитися до святкових заходів, що відбудуться протягом тижня.

 

На свято завітали дитячі колективи Палацу культури і творчості та вихованці ПСМНЗ «Дитяча музична школа», щоб привітати присутніх з Днем народження міста і подарувати всім незабутні хвилини спілкування з мистецтвом.