Благодійний фестиваль дитячої та молодіжної творчості «Діти-дітям»

23.04.2015, 13:02

За підтримки відділу у справах сім’ї та молоді виконавчого комітету Комсомольської міської ради колектив загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 на чолі з куратором, депутатом міської ради, директором школи Вірою Миколаївною Усатенко реалізує міжнародний молодіжний проект «Партнерів єднає мелодія пісні». Окремою ланкою проекту є благодійний фестиваль дитячої та молодіжної творчості «Діти-дітям», організаторами якого виступають колективи ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 та зразкової школи танцю «Rema Dance Family».

22 квітня у великій залі Палацу культури і творчості за участі учнівської громади Комсомольська пройшов благодійний фестиваль «Діти-дітям». На відкриття заходу привітати й подякувати дітям за благодійність завітала заступник міського голови Надія Дмитрівна Угнічева. Звертаючись до присутніх Надія Дмитрівна наголосила, що усі зібрані кошти від проведення фестивалю будуть направлені до благодійного фонду акції «Милосердя», який було створено у 2002 році відділом у справах сім’ї та молоді виконкому Комсомольської міської ради Полтавської області. Метою акції “Милосердя” є збір благодійних внесків від громадян, підприємств та організацій для надання допомоги сім’ям, у яких виховуються діти з обмеженими фізичними можливостями. Кошти з фонду надаються батькам, у яких виникла гостра необхідність у проведенні операцій, лікуванні, оздоровленні дітей-інвалідів у спеціалізованих медичних закладах України поза межами м.Комсомольська.

Заступник міського голови зазначила, що сьогодні в м.Комсомольську на обліку перебуває 173 дитини з обмеженими фізичними можливостями віком до 18-ти років. На жаль, щорічно число таких дітей зростає. За 2014 рік з коштів акції «Милосердя» видано матеріальну допомогу 24 сім’ям, у яких виховується 43 дитини на загальну суму 10400 грн. З початку 2015 року матеріальну допомогу отримало 8 родин на суму 3900 грн.

«Щиро вдячна усім, хто був активним учасником акції «Милосердя» у 2002-2015 роках. Будьте впевнені, що у лікуванні дітей є не тільки ваша грошова допомога, а й частка вашої душі та сердечного тепла», – сказала Надія Дмитрівна Угнічева.

Слова подяки адресували учасники фестивалю за підтримку молодіжних ініціатив міському голові Сергію Андрійовичу Супруну, заступнику міського голови Надії Дмитрівні Угнічевій, начальнику міського відділу освіти Ірині Володимирівні Шошиній, начальнику відділу у справах сім’ї та молоді Тетяні Володимирівні Оробченко, начальнику відділу культури та туризму Ірині Іванівні Зеленській, директору Палацу культури і творчості Олександру Васильовичу Меренкову.

На сцені ПКіТ гарний настрій учасникам благодійного фестивалю дитячої та молодіжної творчості «Діти-дітям» створювали колективи зразкової школи танцю «Rema Dance Family», вокальної студії «Майстер», ансамблю «Веселий диліжанс» Комсомольської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6, колективи ЦДтаЮТ та всіх загальноосвітніх навчальних закладів нашого міста.

По завершенні заходу куратор фестивалю, директор школи Віра Миколаївна Усатенко та голова учнівської ради, учениця 9-А класу ЗОШ № 6 Олександра Рафальська оголосили результати благодійного фестивалю дитячої та молодіжної творчості «Діти-дітям»: усього зібрано 11882 грн.