Привітання міського голови!

24.04.2015, 09:01

Дорогі комсомольчани!
Прийміть найщиріші вітання зі святом – Днем міста, з його 55-річчям!

Свято Дня міста – хвилююча й урочиста подія для його мешканців. Сучасний Комсомольськ – окраса Полтавщини, лідер соціально-економічного розвитку регіону, флагман гірничодобувної промисловості. Найбільше багатство міста – це його мешканці: щирі, працьовиті, високодуховні й талановиті люди, завдяки яким Комсомольськ живе і впевнено рухається вперед.

Сердечно вітаю вас, дорогі першопрохідці, низький уклін і велика шана вам за самовіддану працю, за любов та вірність рідному місту. Приємно усвідомлювати, що й сьогодні ветерани не залишаються осторонь подій, а впевнено тримають руку на пульсі життя нашого краю.

Щирі слова подяки вам, шановні комсомольчани, за все те добро, що ви зробили й робите для своєї територіальної громади. У свою чергу, всі свої зусилля міська влада спрямовує на те, щоб за рівнем і якістю життя Комсомольськ відповідав стандартам сучасного європейського міста.

Попереду на нас чекає багато планів і проектів. І мені дуже хочеться, щоб ми з вами зберегли таке ж порозуміння, взаємну повагу й підтримку для подальшого розвитку й процвітання нашого Комсомольська.

Тож нехай щастя, здоров’я, любов і достаток живуть на кожній його вулиці, у кожному домі, в кожній родині, об’єднуючи всіх нас у згуртовану й небайдужу громаду під мирним небом України.

З Днем міста, дорогі земляки!

Міський голова Сергій Супрун