Засідання оргкомітету з підготовки та проведення Кубка пам’яті МСМК Олександра Литвиненка

24.04.2015, 08:28

23 квітня у великій залі виконавчого комітету Комсомольської міської ради відбулося засідання міського організаційного комітету з підготовки та проведення Кубка пам’яті МСМК Олександра Литвиненка з веслування на човнах «Дракон» 2 травня 2015 року.

Начальник відділу фізичної культури і спорту, заступник голови оргкомітету Віктор Подрезан ознайомив членів оргкомітету із планом заходів з підготовки та проведення спортивного свята, наголосив на важливості координації дій під час проведення змагань, на тому, що Кубок пам’яті МСМК Олександра Литвиненка з веслування на човнах «Дракон» – один із найкращих спортивних заходів, що проходить у нашому місті.

Президент громадської організації «Драгонком» м.Комсомольська Микола Будзинський розповів про порядок проведення змагань з веслування на човнах «Дракон». У спортивному заході візьме участь близько 500 спортсменів, команди з різних міст України.

Особливу увагу звернули на забезпечення безпеки та громадського порядку під час заходу, на забезпечення медичного обслуговування, чергування медпрацівників та працівників рятувальної служби у ході змагань.

Члени оргкомітету обговорили питання проведення заходів із благоустрою території, де будуть проходити спортивні змагання, забезпечення широкої інформаційної підтримки змагань засобами масової інформації.