Біля пам’ятного знаку «Намет» пройшов святковий захід для першопрохідців

24.04.2015, 14:00

24 квітня в місті Комсомольську біля пам’ятного знака «Намет» пройшов святковий захід для першопрохідців.

 

Комсомольчани шанують свою історію, вшановують перших будівельників міста й комбінату. Сьогодні місту виповнюється 55 років. Це визначна дата для мешканців міста й особлива для першопрохідців. Нині Комсомольськ є визнаним лідером соціально-економічного розвитку регіону, флагманом гірничо-добувної промисловості. Комсомольчани наполегливою повсякденною працею протягом півсторіччя примножували свої трудові здобутки, робили його красивим і заможним.

 

Сьогодні у сквері, що вже вкрився молодою зеленню, було людно й гамірно. Перед першопрохідцями виступав муніципальний духовий оркестр.

 

Вшанувати старійшин міста завітали міський голова Сергій Супрун, секретар Комсомольської міської ради Світлана Калашнік, перший заступник міського голови Дмитро Биков, заступник міського голови Надія Угнічева, голова правління ВАТ «Полтавський ГЗК» Віктор Лотоус, Почесний громадянин Комсомольська Володимир Бадагов.

 

Очільник міста Сергій Супрун привітав першопрохідців з визначною датою. «Шановні першопрохідці! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня міста! У далекі 60-ті вашими руками на берегах Дніпра-Славути було закладено фундамент нашого майбуття. Завдяки вашій працездатності, оптимізму та наполегливості серед пісків та боліт виріс славний Комсомольськ! Ви заповіли нам берегти його, зміцнювати своєю щоденною працею. Дякую Вам за любов і вірність нашому місту, за невтомну працю на благо комсомольчан, за турботу про розвиток і добробут нашої малої батьківщини. Нехай же зростає і процвітає наше улюблене місто. Бажаю всім Божого благословення, здоров’я, благополуччя, родинного затишку. Нехай у кожній домівці панують мир і спокій, збуваються заповітні мрії», - промовив міський голова.

 

З вітальним словом виступили голова правління ВАТ «Полтавський ГЗК» Віктор Лотоус, Почесний громадянин Комсомольська Володимир Бадагов. На адресу першопрохідців пролунало багато теплих, щирих слів. Гості подякували їм за досвід, наполегливу працю, уміле господарювання й любов до рідного краю.

 

Сергій Супрун, Віктор Лотоус, Володимир Бадагов вручили Подяки міського голови, грошові винагороди та солодці подарунки членам клубу першопрохідників «Полтавська магнітка», спілки «Першозасновників» ВАТ «ПГЗК».

 

Після завершення офіційної частини для першопрохідців традиційно організували святковий концерт, пригостили смачною польовою кашею.

 

Захід було організовано силами відділу культури та туризму, Палацу культури та творчості за сприяння міського голови С.А.Супруна, Комсомольської міської ради Полтавської області, адміністрації ВАТ «Полтавський ГЗК».