Нашому місту – трудівнику, борцю, митцю, будівничому – 55!

27.04.2015, 10:32

У ці дні кожен із нас відчуває себе частиною великої родини. Це свято об’єднує усіх, кому дороге місто Комсомольськ – його вулиці, будівлі, сквери, парки і храми, його героїчне минуле і трудове сьогодення. Ми з вдячністю згадуємо всіх, хто творив його славетну історію, збагачував традиції, розбудовував, боронив цю землю від ворога.

Урочистості з нагоди 55-річчя міста відбулися на Театральній площі біля Палацу культури і творчості 24 квітня 2015 року. Основою свята було гасло – «Комсомольчани люблять Україну, Україна вітає Комсомольськ».

Одночасно із виступами творчих колективів ПКіТ, переможців мистецького фестивалю «Дніпрова хвиля» на площі проходив благодійний ярмарок та майстер-класи на підтримку переселенців та воїнів АТО, учасниками яких виступили волонтерські організації, загальноосвітні навчальні заклади, центр дитячої та юнацької творчості, громадська організація «РОДІС», вихованці ПСМНЗ «Дитяча художня школа». Була встановлена «Стіна побажань», де кожен бажаючий міг помістити привітання Комсомольську. «Селфі зони», розташовані на площі, дали змогу комсомольчанам долучитися до фотопроекту «Ми всі єдині».

Привітати комсомольчан зі святом завітали почесні гості урочистостей: міський голова Сергій Супрун, голова правління ВАТ «Полтавський ГЗК» Віктор Лотоус.

«Щирі слова подяки вам, шановні комсомольчани, за все те добро, що ви зробили й робите для своєї територіальної громади, – сказав Сергій Супрун. – У свою чергу, всі свої зусилля міська влада спрямовує на те, щоб за рівнем і якістю життя Комсомольськ відповідав стандартам сучасного європейського міста. Попереду на нас чекає багато планів і проектів. І мені дуже хочеться, щоб ми з вами зберегли таке ж порозуміння, взаємну повагу й підтримку для подальшого розвитку й процвітання нашого Комсомольська».

Насамкінець вітання міський голова кожному комсомольчанину побажав: «Тож нехай щастя, здоров’я, любов і достаток живуть на кожній його вулиці, у кожному домі, в кожній родині, об’єднуючи всіх нас у згуртовану й небайдужу громаду під мирним небом України».

Теплі слова привітань адресував рідному місту голова правління ВАТ «Полтавський ГЗК» Віктор Лотоус, завдячуючи робочим рукам комсомольчан, які творять сьогодення і майбутнє.

Почесні гості долучилися до церемонії нагородження переможців міського мистецького фестивалю «Дніпрова хвиля».

Святкову програму продовжили виступи колективів-переможців «Дніпрової хвилі», театр пісні й танцю «Славія» (м.Київ), учасниця шоу «Голос країни», «Народна зірка» Ірина Островська.

Організаторами святкового дійства для комсомольчан виступили Комсомольська міська рада, відділ культури і туризму, Палац культури і творчості.