Апаратна нарада

27.04.2015, 11:54

27 квітня міський голова Сергій Супрун провів чергову апаратну нараду, де були присутні секретар міської ради, заступники міського голови, керівники структурних підрозділів Комсомольської міської ради, її виконавчого комітету, комунальних підприємств, бюджетних установ, організацій, закладів, ЗМІ.

 

Міський голова висловив вдячність усім, хто долучився до підготовки та проведення заходів, присвячених 55-річчю Комсомольська. Привітав присутніх з ювілеєм, побажав достатку, благополуччя, мирного неба над головами, успіхів у роботі, процвітання.

 

Очільник міста акцентував увагу соціальних служб міста на підготовці до відзначення 9 Травня та вшанування ветеранів-комсомольчан. Доручив директору департаменту житлово-комунального господарства П.Василюку посилити роботу в напрямку наведення порядку в місті. Звернув увагу на своєчасність вивезення сміття, боротьбу зі стихійними звалищами, вирівняння доріг у районі приватної забудови, необхідність прибрати місця поховання солдат, загиблих у часи Великої Вітчизняної війни.

 

Сергій Супрун повідомив про стан справ з постачанням природного газу КВП «Комсомольськтеплоенерго». Підприємство має борги перед НАК «Нафтогаз Україна», більша сума з яких – некомпенсована різниця в тарифах. Дана проблема стосується не лише підприємства теплоенергетики Комсомольська, а й усіх підприємств України. З цього питання міський голова звернувся за допомогою до голови Полтавської облдержадміністрації Валерія Головка.

 

С.Супрун прокоментував результати засідання Правління Асоціації міст України, що відбулося за його участі 16 квітня у Верховній Раді України. Мова йшла про хід реформи місцевого самоврядування, реалізацію адміністративно-територіальної реформи та Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» в Україні.

 

Сергій Супрун повідомив про участь у роботі спільного засідання керівного комітету та робочої групи з розробки проекту ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні», де розглядався проект Плану реалізації Стратегії регіонального розвитку Полтавської області на 2015-2017 роки. Голова обласної ради Петро Ворона наголосив на важливості планування стратегії регіонального розвитку спираючись на проектні підходи. Міський голова доручив директору департаменту економічного розвитку та ресурсів О.Овчинніковій відновити активну роботу стратегічного комітету, активізувати роботу в напрямку впровадження у м. Комсомольську механізму поводження з побутовими відходами шляхом встановлення лінії по сортуванню вторинної сировини.

 

Просив начальника міського фінансового управління В.Баландіну надавати інформацію про надходження до міського бюджету щотижнево.

 

Звернувся до голови органу самоорганізації населення Л.Козел з проханням долучитися до вирішення нагальних проблем мікрорайону приватної забудови. Міський голова акцентував увагу, що кошти на реалізацію проектів ОСН «Комітет мікрорайонів приватної забудови «Тріада-21»  надходять з міського бюджету щорічно, жителі мікрорайонів мають самі визначати першочерговість їх реалізації.

 

Цікавився ходом встановлення прибудинкових приладів обліку теплової енергії в Комсомольську. Левова частка коштів на впровадження цього проекту надходить з міського бюджету. Міська влада з метою економії коштів комсомольчан намагається встановити прилади до початку нового опалювального сезону.