Михайло Романов виграв «бронзу» Львівського турніру

29.04.2015, 14:32

25 квітня у Львові відбувся престижний турнір «Кубок Динамо» серед юнаків 2001-2002 років народження та ще двох молодших вікових груп.

Традиційний турнір зібрав безліч спортсменів майже з усіх куточків України. На цьому старті Полтавщину представляв єдиний борець – комсомольчанин Михайло Романов, який зумів виступити у Львові завдяки спонсорській допомозі НВП «ФЕРОЛІТ» (директор С.М. Воробйов).

Для Михайла це був відповідальний старт у рамках підготовки до чемпіонату України, який пройде в Києві 15 травня. Він провів п'ять складних поєдинків, оскільки виступав у ваговій категорії вище своєї звичайної. На чемпіонаті України хлопець виступатиме до 50 кг, а у Львові він боровся з хлопцями важчими – в категорії до 55 кг. І лише в півфіналі, у досить спірному поєдинку Михайло за оцінками арбітрів поступився спортсмену з Дніпропетровська.

А в «малому фіналі» за «бронзу» хлопець без проблем розібрався з ровесником з Ужгорода. За підсумками, Михайло Романов став бронзовим призером престижного львівського турніру.

 

За матеріалами http://sport.pl.ua