Формуємо культуру охорони праці

29.04.2015, 16:25

28 квітня в будівлі адміністрації ВАТ «Полтавський ГЗК» відбулася конференція, присвячена проведенню на комбінаті Тижня з охорони праці та Дня здоров’я та безпеки. Від міської влади участь у заході взяла секретар Комсомольської міської ради Світлана Калашнік.

 

Секретар Комсомольської міської ради Світлана Калашнік привітала присутніх з нагоди свята. «Проблема збереження здоров’я і життя працездатних громадян завжди актуальна. Досягнути позитивного результату можна шляхом спільного формування та розвитку культури охорони праці. Міська влада вдячна керівництву комбінату за турботу про безпеку комсомольчан», - зазначила секретар Комсомольської міської ради, побажала усім міцного здоров’я, незгасної життєвої енергії і наснаги до праці. Вручила працівникам ВАТ «Полтавський ГЗК», ТОВ «Єристівський ГЗК» Почесні грамоти виконавчого комітету Комсомольської міської ради за сумлінне виконання посадових обов’язків, високу професійну майстерність й особистий внесок в організацію заходів, спрямованих на збереження життя, здоров’я і працездатності людей у процесі трудової діяльності, Подяки міського голови, квіти, пам’ятні подарунки.

 

Вів конференцію заступник голови правління ВАТ «Полтавський ГЗК» з технічних питань Олександр Красуля. На заході були присутні директор з виробничої безпеки і охорони праці на комбінаті Ігор Зінченко, начальник територіального управління Держгірпромнагляду по Полтавській області Сергій Щербак, заступник начальника державної інспекції нагляду в гірничодобувній промисловості Криворізького гірничопромислового територіального управління Держгірпромнагляду Сергій Дрозд, начальник відділення виконавчої дирекції ФСС в м. Комсомольську Полтавської області Оксана Щербак, делегація учнів загальноосвітніх закладів міста, представники ЗМІ. Керівництво ВАТ «Полтавський ГЗК», почесні гості виступили з промовами, відзначили переможців конкурсів та найкращих працівників у сфері охорони праці, подякували за внесок у сприяння дотриманню законодавства у сфері охорони праці та промислової безпеки, зниженню аварійності, показників виробничого травматизму, профзахворювань, побажали усім безпечної та безаварійної роботи.

 

На завершення урочистостей присутні мали можливість оглянути виступи студентів Вищого професійного гірничого училища, учнівських агітбригад, приурочених охороні праці на виробництві.