Оргкомітет з нагоди Дня памяті та примирення і Дня Перемоги

29.04.2015, 16:35

29 квітня міський голова Сергій Супрун провів організаційний комітет з підготовки та проведення культурно-мистецьких заходів, приурочених Дню памяті та примирення і Дню Перемоги.

До складу оргкомітету ввійшли перший заступник міського голови Дмитро Биков, заступник міського голови Надія Угнічева, начальник цеху з експлуатації та обслуговування об’єктів соцкультпобуту ВАТ «Полтавський ГЗК» Сергій Дорота, головний фахівець з комунікацій ВАТ «Полтавський ГЗК» Руслан Клименко, керівники структурних підрозділів міської ради, виконавчого комітету, підприємств, бюджетних організацій, закладів, ЗМІ.

Заслухали напрацьовані відділом культури і туризму пропозиції щодо відзначення 9 Травня, прокоментовані начальником відділу Іриною Зеленською.

Згідно з планом підготовки та проведення культурно-мистецьких заходів, приурочених до Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги, обговорили організаційні питання, обов’язки відповідальних осіб.

Міський голова наголосив: «Жоден ветеран не може бути забутий. Усі ветерани міста повинні бути відзначені». Доручив директору ДЖКГ Петру Василюку проконтролювати результати прибирання та здійснення благоустрою територій біля меморіалу «Вічний вогонь», місць поховань солдат Другої світової війни, вулиць та доріг міста.

Заступник міського голови Надія Угнічева повідомила, що з нагоди свята з державного бюджету виділено кошти для надання матеріальної допомоги ветеранам. Підготовлено продуктові набори в подарунок.

Традиційно в місті Комсомольську 9 Травня відбудеться урочисте покладання вінків та квітів до меморіалу «Вічний вогонь», мітинг-реквієм на Театральній площі Палацу культури і творчості. За фінансової підтримки ВАТ «Полтавський ГЗК» відбудеться покладання квітів до обеліску Слави на острові Мужності за участю делегації ветеранів.

Цьогоріч муніципальний духовий оркестр під керівництвом Володимира Післяка візьме участь в обласному марш-параді в місті Полтаві.

За результатами засідання погодили Програму культурно-мистецьких заходів, приурочених Дню пам’яті та примирення і Дню Перемоги.