Засідання виконавчого комітету Комсомольської міської ради

30.04.2015, 08:11

Чергове засідання виконавчого комітету Комсомольської міської ради за головування міського голови Сергія Супруна відбулося 29 квітня у малій залі виконкому Комсомольської міської ради.  
За сумлінну працю, високий професіоналізм, активну громадянську позицію, з нагоди 55-річчя Комсомольська очільник міста вручив Почесну грамоту Полтавської ОДА директору департаменту економічного розвитку та ресурсів Ользі Овчинніковій, Почесні грамоти виконавчого комітету – директору Комсомольського міського ЦСССДМ Олені Запсельській та юристу Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» Сергію Олешку. Нагороджені отримали пам’ятні подарунки, квіти.
Після урочистостей члени виконавчого комітету продовжили розгляд питань у робочому порядку.

Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей і підлітків влітку 2015 року доповіла начальник відділу у справах сім’ї та молоді  Тетяна Оробченко.

 

Затвердили список дітей перших двох років життя із числа малозабезпечених сімей для безкоштовного забезпечення продуктами дитячого харчування. Доповідала головний лікар поліклініки «МЦ ПМСД» Аліна Ковпак.

 

Лариса Василенко, начальник служби у справах дітей, прокоментувала проекти рішень про надання статусу малолітніх, про надання дозволу на здійснення правочину стосовно житла малолітніх дітей.

 

Вирішили продовжити в Комсомольську практику надання пільг громадянам на придбання твердого палива та скрапленого газу готівкою чи в натуральному виразі за вибором пільговика.

 

Директор департаменту ЖКГ Петро Василюк виступив з пропозицією скоригувати тариф на послуги з технічного обслуговування ліфтів та систем диспетчеризації у зв’язку із підвищенням заробітної плати, цін на паливно-енергетичні та матеріальні ресурси. Директор ПП СРБУ «Комсомольськліфт» Леонід Косенко надав роз’яснення обрахунків вартості послуги. Члени виконавчого комітету погодили проект рішення. З 1травня 2015 року тариф на послуги з технічного обслуговування ліфтів та систем диспетчеризації становитиме 0,52 грн.

 

Погодили графік проведення масових вибухових робіт на 2015 рік у кар’єрі Редутського кар’єроуправління ДП «УПП УЗ».

Схвалили індикативні прогнозні показники міського бюджету на 2016-2017 роки. Міський голова зазначив, що ПОДА сформовано умови конкурсу, доручив начальнику міського фінансового управління Валентині Баландіній активізувати роботу щодо участі у конкурсі Державного регіонального розвитку.

 

Директор «Комсомольського ПКіТ» Олександр Меренков прозвітував про результати фінансово-господарської діяльності комунального підприємства «Комсомольський Палац культури і творчості» за 2014 рік, окреслив нагальні проблеми та пропозиції щодо подальшої діяльності підприємства. Очільник міста Сергій Супрун подякував директору «Комсомольського ПКіТ» Олександру Меренкову за сумлінне виконання посадових обов’язків, висловив задоволення кількістю гастрольних заходів у Палаці культури і творчості.

 

Про питання квартирного та кооперативного обліку, надання ордерів на жилу площу в гуртожитках поінформувала Інна Киричок – начальник житлового відділу.

 

Члени виконавчого комітету розглянули проекти рішень «Про дозвіл на оформлення документів на збудовані гаражі», «Про облік об’єктів нерухомого майна (гаражів) в м. Комсомольську».

 

На завершення засідання міський голова запросив членів виконкому долучитися до заходів з відзначення Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги.